Hodinky Breitling se vyznačují již na první pohled svými masivními pilotními designy. A právě nadstandardní velikost a přitom jemné zpracování činí značku Breitling tolik vyhledávanou mezi zákazníky. Breitle (jak se lidově v české republice hodinkám této značky říká) jsou zkrátka pojmem pro pilotní velké hodinky. Historie Breitlingu se začala psát ve Švýcarském St. Imier v pohoří Jura roku 1884. Hodinář Leon Breitling vstoupil na trh se svými certifikovanými chronometry určené primárně pro letecké využití.

Hodinky nabízí celou řadu leteckých funkcí, avšak funkce chronografu samotného se staly více symboly společenského postavení. Hodinky jako takové mají  mohutný vzhled (např. modely z kolekce Bentley Motors edition mají až 48 mm široké pouzdro). To že má Breitling velice dobře čitelné  analogové ciferníky umožňuje svým uživatelům dokonalou čitelnost. Mnohé modely jsou vybaveny automatickým natahovacím mechanismem. Breitling hodinky disponují dalšími funkcemi mezi které patří zobrazení data, měsíční fáze, zpětný chod režimu aj. Všechny hodinky jsou vyráběny ve Švýcarsku a jsou vyrobeny ze švýcarských komponentů.

Breitling je specialista na výrobu chronografů a také specialista, který hrál od samého počátku klíčovou roli v technickém rozvoji. Rozhodl se prozkoumat nové cesty ve výrobě a vývoji vlastních chronografů.
Všechny fáze jsou integrovány v rámci  výrobního procesu, jež musí čelit přísným testům prováděným COSC. Společnost tím zaručuje spolehlivost svých „nástrojů“ pro profesionály zahrnující širší měřítko produkce.

Aby byla zaručena absolutní spolehlivost provádí COSC (Swiss Official Chronometer Testing Institute) kontroly ve třech různých teplotách (23°C, 38°C a 8°C). K získání prestižního titulu oficiálně certifikovaného chronometru, musí trend splňovat neobyčejně přísné kritéria včetně průměrného denního kolísání rychlosti v rozpětí -4/+6 vteřin. To odpovídá 99,99% stupni přesnosti. Pouze 5% hodinek vyrobených ve Švýcarsku jsou certifikovanými chronometry.

Breitling pouzdra jsou navrženy tak, aby doprovázely profesionály (odborníky) na jejich extrémních misích. Proto musí poskytovat maximální ochranu v případě poškození a každý detail jejich konstrukce byl vyvinut a testován, aby vydržel intenzivní používání. Breitling používá pouze prvotřídní kovy jako je 316L antimagnetická ušlechtilá ocel nebo 2. stupeň titanu. Zvláštní pozornost je věnována komponentům hodinek, které jsou nejvíce vystaveny vnějším vlivům, jako jsou korunky a stlačící ventily. Vodotěsnost hodinek je garantována vysoce sofistikovanými systémy. Breitling pouzdra jsou též rozlišována dle technické náročnosti, designu a kvality jejich úpravy.

Pouzdra jsou vyrobeny lisovacím procesem, který se provádí za studena pro ocel a pouzdra ze zlata a za horka pro titanium. Všechny části přidané do pouzdra (luneta, korunka, stlačící ventily) jsou vyráběny i zakončeny tak, aby svého majitele zaujala technická a estetické dokonalost této značky.

S rysy estetické sofistikovanosti, kultivovaná pozornost o zvýšenou povrchovou úpravu, stejně jako pečlivou úpravu o ciferníky chronografů, vyžadují zvládnutí výrobních metod spojující tradiční znalosti s vysoce moderními technologiemi. Obecně každý detail ciferníku je navržen tak aby se z něj optimálně daly vyčíst informace na první pohled stejně jako na přístrojovém panelu. Symbol Breitling je vyražený na ciferníku z 18 karátového zlata. Ruční umístění Breitling symbolu a aplikování  jednotlivých částí ciferníku vyžaduje extrémní obratnost.
 
Breitling náramky se vyznačují svojí osvědčenou pevností, pohodlným nošením na zápěstí, exkluzivním designem a též špičkovou úpravou. Tak aby vydržely běžné denní nošení i nošení v extrémních podmínkách, vyvinula firma velmi specifické výrobní metody a technologie. Breitling nabízí také širokou škálu řemínků vyrobených z nejjemnější kůže a na kterých je třeba ocenit odbornost specializovaných řemeslníků. Hodinky určené pro sportovní a vodní užívání jsou ušité svému majiteli na míru, tedy je možné si vybrat z několika druhů pružných a velmi odolných pryžových náramků. 

K zajištění produktů, které splňují nejvyšší technické a estetické parametry, spolupracuje Breitling s nejlepšími dodavateli a v neposlední řadě svěří výrobu nejzkušenějším hodinářům s použitím nejmodernějších zařízení. Firma má také koncipovány komplexní a přísné postupy zkoušek. Výrobní proces hodinek je vystaven řadě přísných testů a po každé fázi výroby následuje kontrola s cílem zajistit dodržování všech kritérií stanovených dle značky Breitling. Jen díky vysokým nárokům může zaručit dokonalou kvalitu hodinek „Made by Breitling“.

Vstupní kontrola se týká technických, rozměrových a estetických aspektů hodinek. Dále se hodinky podrobí zkoušce odolnosti proti vodě do tlaku až 400 barů. Tvar, barva, chod strojku, zpracování ciferníků a řemínků jsou důkladně prověřovány.
 
Po celou svou historii Breitling vynikl celou řadou inovací a technických vylepšení týkajících se jak trendu, tak i designu hodinek. Tato hodinářská jednička se může pochlubit v La Chaux-de-Fonds jednou z nejlépe vybavených laboratoří  na celém hodinářském průmyslu. 

Breitling for Bentley

Kdysi dávno existovaly dvě značky, které sdíleli společné základy. Stejná vášeň pro jemné mechanismy. Stená kombinace výkonu a prestiže. Stejná dynamika do budoucna symbolizovaná okřídleným B. Od toho jedinečného dne, kdy se střetly cesty těchto dvou králů, vznikla sbírka výjimečných  chronografů.
Vše o hodinkách
Nejprodávanější
Autem k nám
Autorizovaný prodejce
Světové značky

Hodinky

Elegantní hodinky jsou pro muže praktickým šperkem a pro ženu módním doplňkem ukazující čas. Sportovní hodinky jsou pro ženu i pro muže pomocník při různých fyzických aktivitách. Hodinky dnes svůj hlavní účel ukazatele času mnohdy schovávají za design nebo speciální sportovní funkce.

Hodinky pánské

Pánské hodinky jsou prakticky jediným šperkem, který může nosit každý muž. Hodinky vedle zdobícího efektu a prestiže k mužům zkrátka patří - ať už jsou to speciální hodinky na sportování, vodotěsné, unikátní, klasické na denní nošení nebo elegantní modely do společnosti.

Hodinky dámské

Dámské hodinky k ženám vždy neodmyslitelně patřily a působily na jemném zápěstí velice hezky. Nejvíce žen nosí hodinky jako módní doplněk, módní šperk, který individuálně zkrášluje a zdobí nebo doplňuje moderní šperky, což poté působí jako kompletní sada vkusných klenotů.

Hodinky sportovní

Sportovní hodinky jsou skvělým pomocníkem každého aktivního člověka. Nejen, že ukazují spolu s časem např. stopky, ale mohou být osazovány funkcemi typu krokoměr, odpočet, výškoměr, mezičasy, kompas atd. Sportovní hodinky bývají všechny vodotěsné minimálně na koupání.

Hodinářství a Zlatnictví Tovys

Benešova 1
586 01 Jihlava
tel: 565657100
mobil: 725825236
mail: hodinky@tovys.cz

Nejde-li se Vám k nám dovolat, obsluhujeme nebo hovoříme s jinými zákazníky. Prosím, zavolejte později nebo nám napište na mail hodinky@tovys.cz.
Otevírací doba:
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod
                                           Neděle     Neděle se otevírá pro zákazníky jedoucí si pro zboží dražší 10.000,- kč. Je nutné si domluvit předem, kdy přijedete a v tento čas (od 9 - 18 hod) Vám otevřeme.

Internetové dotazy můžete zasílat kdykoliv.

Jak k nám


Vážený zákazníku, budete-li si chtít pro hodinky zajet k nám na prodejnu, což u drahých prestižních značek je podmínkou, zde Vám v krátkosti píšeme naši polohu. Jste-li z dálky, můžete si spojit výlet do Jihlavy, která leží ve středu republiky prakticky na dálnici, s prohlídkou města, návštěvou krásné zoologické zahrady atd. Naše republika není velká a do Jihlavy je to i z nejvzdálenějších konců naší republiky poměrně blízko.


Vážený zákazníku, 
naše firma odebírá hodinky pouze od oficiálních velkoobchodů dané značky pro Českou Republiku, které určuje přímo výrobce ve Švýcarsku - tímto je dána autorizace pro náš obchod a povolení pro prodej hodinek dané značky. Oficiální velkoobchod pro ČR je veden na oficiálních stránkách každé prstižní značky. Luxusní švýcarské značky mohou prodávat pouze prodejci, kteří mají kamennou prodejnu a interier odpovídá vysokým nárokům pro prodej luxusní značky. Současně je nezbytné mít na prodejně kolekci hodinek dané značky čítající minimálně 40 ks na stojanem dodaných přímo od výrobce. Na hlavních stránkách dané značky najdete nejen velkoobchod pro naší zemi, ale i maloobchodní síť autorizovaných obchodů pro ČR (Store Locator nebo Retailers). Toto je velmi důležité, protože takto si zjistíte autorizovaného prodejce značky a tím máte jistotu, že kupujete originál hodinky s kompletní historií. Současně obdržíte klid v podobě celkového komfortu ze strany našeho obchodu - informace, záruka a pozáruční servis.
Možnosti platby
hotove.png
HOTOVĚ
DOBÍRKOU
DOBÍRKOU
kartou.png
PLATBA KARTOU pouze u přepravy
prevod.png
BANKOVNÍ PŘEVOD
Kontakt
 Tovys Heureka270.png
 Hodinářství a Zlatnictví 
 Tomáš Vyskočil
 Benešova 1, Jihlava
 Husovo nám. 23, Polná
 IČO 61733911
 hodinky@tovys.cz
 tel. 565 657 100
       725 825 236
       728 649 670
Newsletter
© 2011  | Hodinářství Zlatnictví Tovys  |  Benešova 1, 586 01 Jihlava  |  +420 565 657 100  |  hodinky@tovys.cz

Mapa stránek  |  Ochrana osobních údajů  |  Prohlášení o přístupnosti  |  Podmínky užití   |  Obchodní podmínky