OmegaLogo.jpg
 
Hodinky Omega jsou po kvalitativní i estetické stránce opravdu na vysoké úrovni a na zápěstí majitele či majitelky působí jako prestižní nadčasový šperk. Krásné chronometrované automatické strojky vlastní výroby s Co-Axiálem a nadstandardní rezervou chodu řadí Omegu mezi opravdové hodinářské klenoty. Omega vyrábí jak hodinky v dostupných cenových hladinách se strojky quartz, tak můžeme zakoupit i drahé limitované série této značky se strojky osazené tourbillonem. Sídlo firmy Omega najdeme v zemi hodinek a tou je samozřejmě Švýcarsko. I hodinky Omega, stejně jako mnoho dalších švýcarských hodinářských firem, patří do společnosti Swatch Group.
 
Omega Seamaster a Speedmaster - Tyto dvě modelové řady nabízejí hodinky sportovní. Ve většině případů je zde na výběr z celoocelových hodinek včetně pásku. Jedná se o modely luxusní sportovní a ani jedněm nechybí safírové nepoškrabatelné sklíčko. Jejich použití či nošení je různé. Pro některé budou denním společníkem u všeho, tj. běžné používání. Jiní hodinky Omega zvolí jako ozdobu při různých společenských akcích. Hodinky jsou reprezentativní a téměř vždy s nimi uděláte nemalý dojem.

Omega Constellation a De Ville - Opakem sportu je zde elegance a k ní bezpochyb patří právě tyto dvě modelové řady hodinek Omega. Řada Constellation je nejelegantnější u hodinek Omega. Všechny hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli. V některých případech ocel doplňuje 18ti karátové zlato. Safírové nepoškrabatelné sklíčko s antireflexní vrstvou je i zde samozřejmostí. Běžné používání a především společenské aktivity budou hlavním důvodem nošení těchto luxusních Omega hodinek. Přjdou si na své jak dámy, tak i pánové. 
 Pojďme se ale ještě podívat na historii této jedné z nejznámějších hodinářských značek světa. Ta se začala psát roku 1848, kdy ještě třiadvacetiletý Louis Brandt otevírá dílnu na výrobu kapesních hodinek, které v té době byly dostupné prakticky pro každého. Stalo se tak ve švýcarském La-Chaux-de-Fonds, kolébkou hodinářského řemesla v této zemi. Nejprve vyráběl hodinky ze součástek dodávaných místními řemeslníky. Po dvaceti letech práce vybudoval z firmy největšího výrobce švýcarských hodinek. V roce 1879 Luis Brandt umírá a firmu přebírají jeho dva synové Louis - Paul a César.

Po problémech s dodavateli součástek začínají s výrobou vlastních kalibrů a v roce 1880 se stěhují do Biel, kde má Omega své sídlo dodnes. Po několika sériích kalibrů vlastní výroby firma představuje hodinky osazené kalibrem "Omega 19", který firmě vydobyl slávu a uznání. Bratři Luis-Paul a César Brandtové umírají v roce 1903. Jejich firma v té době již zaměstnává kolem 800 zaměstnanců a produkuje 240000 kusů hodinek Omega ročně. Poté Omegu přebírá Paul-Emile Brandt, který ji řídí s úspěchem. V sedmdesátých letech se značka Omega stává nejprodávanějšími hodinkami ve Švýcarsku. V roce 1943 osazuje Omega do svých hodinek automatické strojky a rok 1953 představuje novou metodu údržby hodinek. Spočívá v takzvaném ultrazvukovém čištění, u kterého nehrozí jakéhokoliv poškození strojku, jako při čištění mechanickém.

Opravdové hodinářské velmoci mají ve své nabídce hodinky osazené královskou hodinářskou komplikací Tourbillonem. Omega si na tuto metu sáhla v roce 1994 a potvrdila tak svou prestiž a kvalitu. V roce 1999 uvádí Omega na trh hodinky série De Ville, osazené  novým systémem Co-Axial. Systém reprezentuje zdokonalení funkce krokového kola, které je důležitou součástí mechanických strojků a má zásadní vliv na jejich přesnost. Systém vynalezl hodinář Dr. Georg Daniels a Omega jako jediná zakoupila patent a osadila jej do sériově vyráběných hodinek. Díky technologii Co-Axial je dosaženo nižšího tření, menší spotřeby maziva a hodinky jsou dlouhodobě přesnější.

Momentálně zajišťuje Omega oficiální časomíru  u řady sportovních klání. V roce 1932 se stává oficiální časomírou Olympijských her v Los Angeles, 1952 v Helsinkách, kdy právě Omegy měřily nezapomenutelné výkony Emila Zátopka a 2008 v Pekingu. Tato tradice jako oficiální časomeřič Olympijských her přetrvává dodnes. Bedlivě sledovanou událostí se stává v roce 1933 letecký závod Řím - Chicago, u kterého Omega opět nechybí. A v roce 1934 má Amelia Mary Earhart, první žena která překonala Atlantik, na palubě svého letadla nainstalován chronograf značky Omega. V roce 1937 se vydává Omega na dobrodružství do hlubin moří a oceánů, čímž položila základní kámen pro modelovou řadu Seamaster a v roce 1948 tuto řadu představuje světu. O devět let později Omega uvádí jeden ze svých legendárních modelů Speedmaster.

Na počátku 60. let si americká NASA po náročných testech vybírá hodinky Omega Speedmaster Professional Chronograph jako oficiální hodinky amerických astronautů, nejen díky své výjimečné přesnosti, ale také pro jejich extrémní odolnosti proti výkyvům teplot, magnetickému poli, odolnosti proti vibracím a funkčnosti při nulové gravitaci. 1.5. 1960 se tak na stává pro Omegu datumem přelomu v dobývání vesmíru a jejich kvality jsou o měsíc později přezkoušeny na palubě rakety při misi Gemini 3. Jako největší úspěch značky Omega je považován projekt Apollo 11. K historickému datu 21.7. 1969, kdy první člověk stanul na Měsíci se může směle připojit i prvenství hodinek Omega taktéž na Měsíci. Čas, který trávil Neil Armstrong na povrchu vesmírného tělesa byl totiž měřen právě hodinkami Omega Speedmaster Professional Chronograph. Díky tomuto neuvěřitelnému zážitku si hodinky získaly přezdívku Moon Watch. V roce 1989 jsou jako oficiální časomíra vybrány stejné hodinky a to Omega Speedmaster i pro sovětské kosmonauty.

Rok 1998 přináší nový model Speedmaster X-33 certifikovaný právě americkou NASA a Ruskou vesmírnou agenturou. Na závěr ještě pár jasných důkazů spolehlivosti a preciznosti těchto hodinových strojků. Prvním je expedice Faré mission v roce 1988, kdy při hloubkovém průzkumu Karibiku měla hodinky na zápěstí celá posádka modulu potopeného v hloubce 4400 metrů. Dalším příkladem může být Reihnold Messner, který při pěším přechodu Antarktidy (1990), urazil 2800 km ve více než 40ti stupňových mrazech a společnost mu při tom dělaly hodinky Omega Speedmaster Professional.
 
Výjimečnost hodinek Omega oceňují i slavné osobnosti, které se staly ambasadory této značky. Můžeme jmenovat například George Clooney, Nicole Kidman, Cindy Crawford, Michael Schumacher a pravděpodobně nejznámější je James Bond.
 
Pánské hodinky Omega jsou velice luxusní a prestižní záležitost. Jejich majitel s nimi bude nadmíru spokojený a nebude litovat investice do takového hodinářského skvostu. Omega hodinky jsou pánům nabízeny jak elegantně luxusní, tak i elegantně sportovní. Obě kategorie jsou velmi žádané a celkový vzhled a kvalita hodinek uspokojí jakkoliv náročného zákazníka.
 
Dámské hodinky Omega vynikají především svou lehkostí vzhledu a elegancí v každém detailu. Zvláště povedená a oblíbená je řada Constellation, kde jako důkaz hovoří za vše například zlatá pouzdra či náramky v kombinaci se skvělou nerezavějící ušlechtilou ocelí a to vše doplněno diamanty. Hodinky Omega jsou naprostou jedničkou a všechny dámy, které se rozhodly sledovat čas právě s touto švýcarskou značkou budou odměněny luxusním designem a kvalitním zpracováním v každém směru.
 
omega.jpg
 
Omegy, co se týče známosti hodinářských značek, patří jednoznačně k nejzvučnějším jménům v hodinkovém průmyslu. Schopnost po stránce modelové navrhovat a vyrábět hodinky líbivé k danému dobovému stylu a přitom si uchovat svůj osobytý styl hodinek, který módou není ovlivňován, je úžasná. A to je jeden z mnoha pádných důvodů, proč jsou hodinky této švýcarské značky tak žádané a tolik oblíbené na celém světě.


Žádné hodinky v této kategorii nejsou.
Vše o hodinkách
Nejprodávanější
Autem k nám
Autorizovaný prodejce
Světové značky

Hodinky

Elegantní hodinky jsou pro muže praktickým šperkem a pro ženu módním doplňkem ukazující čas. Sportovní hodinky jsou pro ženu i pro muže pomocník při různých fyzických aktivitách. Hodinky dnes svůj hlavní účel ukazatele času mnohdy schovávají za design nebo speciální sportovní funkce.

Hodinky pánské

Pánské hodinky jsou prakticky jediným šperkem, který může nosit každý muž. Hodinky vedle zdobícího efektu a prestiže k mužům zkrátka patří - ať už jsou to speciální hodinky na sportování, vodotěsné, unikátní, klasické na denní nošení nebo elegantní modely do společnosti.

Hodinky dámské

Dámské hodinky k ženám vždy neodmyslitelně patřily a působily na jemném zápěstí velice hezky. Nejvíce žen nosí hodinky jako módní doplněk, módní šperk, který individuálně zkrášluje a zdobí nebo doplňuje moderní šperky, což poté působí jako kompletní sada vkusných klenotů.

Hodinky sportovní

Sportovní hodinky jsou skvělým pomocníkem každého aktivního člověka. Nejen, že ukazují spolu s časem např. stopky, ale mohou být osazovány funkcemi typu krokoměr, odpočet, výškoměr, mezičasy, kompas atd. Sportovní hodinky bývají všechny vodotěsné minimálně na koupání.

Hodinářství a Zlatnictví Tovys

Benešova 1
586 01 Jihlava
tel: 565657100
mobil: 725825236
mail: hodinky@tovys.cz

Nejde-li se Vám k nám dovolat, obsluhujeme nebo hovoříme s jinými zákazníky. Prosím, zavolejte později nebo nám napište na mail hodinky@tovys.cz.
Otevírací doba:
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod
                                           Neděle     Neděle se otevírá pro zákazníky jedoucí si pro zboží dražší 10.000,- kč. Je nutné si domluvit předem, kdy přijedete a v tento čas (od 9 - 18 hod) Vám otevřeme.

Internetové dotazy můžete zasílat kdykoliv.

Jak k nám


Vážený zákazníku, budete-li si chtít pro hodinky zajet k nám na prodejnu, což u drahých prestižních značek je podmínkou, zde Vám v krátkosti píšeme naši polohu. Jste-li z dálky, můžete si spojit výlet do Jihlavy, která leží ve středu republiky prakticky na dálnici, s prohlídkou města, návštěvou krásné zoologické zahrady atd. Naše republika není velká a do Jihlavy je to i z nejvzdálenějších konců naší republiky poměrně blízko.


Vážený zákazníku, 
naše firma odebírá hodinky pouze od oficiálních velkoobchodů dané značky pro Českou Republiku, které určuje přímo výrobce ve Švýcarsku - tímto je dána autorizace pro náš obchod a povolení pro prodej hodinek dané značky. Oficiální velkoobchod pro ČR je veden na oficiálních stránkách každé prstižní značky. Luxusní švýcarské značky mohou prodávat pouze prodejci, kteří mají kamennou prodejnu a interier odpovídá vysokým nárokům pro prodej luxusní značky. Současně je nezbytné mít na prodejně kolekci hodinek dané značky čítající minimálně 40 ks na stojanem dodaných přímo od výrobce. Na hlavních stránkách dané značky najdete nejen velkoobchod pro naší zemi, ale i maloobchodní síť autorizovaných obchodů pro ČR (Store Locator nebo Retailers). Toto je velmi důležité, protože takto si zjistíte autorizovaného prodejce značky a tím máte jistotu, že kupujete originál hodinky s kompletní historií. Současně obdržíte klid v podobě celkového komfortu ze strany našeho obchodu - informace, záruka a pozáruční servis.
Možnosti platby
hotove.png
HOTOVĚ
DOBÍRKOU
DOBÍRKOU
kartou.png
PLATBA KARTOU pouze u přepravy
prevod.png
BANKOVNÍ PŘEVOD
Kontakt
 Tovys Heureka270.png
 Hodinářství a Zlatnictví 
 Tomáš Vyskočil
 Benešova 1, Jihlava
 Husovo nám. 23, Polná
 IČO 61733911
 hodinky@tovys.cz
 tel. 565 657 100
       725 825 236
       728 649 670
Newsletter
© 2011  | Hodinářství Zlatnictví Tovys  |  Benešova 1, 586 01 Jihlava  |  +420 565 657 100  |  hodinky@tovys.cz

Mapa stránek  |  Ochrana osobních údajů  |  Prohlášení o přístupnosti  |  Podmínky užití   |  Obchodní podmínky