ttaagg1122.jpg

Hodinky TAG Heuer ztělesňují tradici hodinářského průmyslu svojí precizností a inovacemi, které posouvají tuto značku vysoko na pořadí prestižnosti. Krásné designy modelů hodinek s dokonalou propracovaností detailů řadí TAG Heuer mezi hodinářskou špičku světa. Moderní nadčasové modely střídají neomšelou klasiku, která si udrží vždy své místo ve světě hodinek. Ostatně úroveň a úspěšnost této značky lze "vyčíst" i z toho, že tvářemi pro hodinky modelových řad se neopovrhli stát takové celebrity jako je Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Tiger Woods, Steve McQueen, Maria Sharapova atd. Oblíbenost této značky je opravdu velká - nejen díky těmto známým tvářím, ale i krásným hodinkám v poměrně velkém sortimentu modelů. V desíti modelových řadách zde máme opravdu široký sortiment hodinek jak elegantních, tak ryze sportovních.
 Monaco je modelová řada elegantních hodinek. Tváří této řady byl vynikající herec Steve McQueen. Typický hranatý tvar těchto modelů působí efektně nejen zevrubně, ale i na zápěstí. Chronograf u těchto hodinek dodává sportovnější vzhled. Až na jeden model mají všechny vysoce kvalitní kožený řemínek z aligátora.
 Carrera jsou hodinky, které prezentují jezdci Formule 1 Lewis Hamilton a Jenson Button. Carrery jsou druhou nejluxusnější modelovou řadou od Tag Heueru a elegance chronografů tomu skutečně nasvědčuje. Jemnost stopovacích číselníčků jemně rámovaných, tenké decentní lunety, klasické barvy - to vše řadí Carrery do elegance. Hodinky TAGHeuer Carrera používají v quartzových provedeních jak švýcarské strojky Ronda nebo Eta, tak svůj elektromechanický strojek Calibre S. V mechanických automatech jsou nejčastěji používané strojky Valjoux 7750, který jsou opravdu kvalitní a přesné. V chronometrovaných verzích nacházíme v Carrerách Etu calibr 2892A2. Tato modelová řada není určena jen pro muže, i když to na první pohled vypadá. I dámy si přijdou na své. Ty mají ale spíše na výběr elegantní modely než sportovní.
 TAG Heuer Formula 1 - Luxus této modelové řady je pod řízením světové tenistky Marie Sharapové. Elegantní modely doplňují nádherné diamanty a ty sportovní vynikají širokou lunetou. Všechny hodinky této řady mají nepoškrabatelné safírové sklíčko a jejich vodotěsnost je 200M, což umožňuje potopení až do 50ti metrové hloubky. Tato vlastnost dodává hodinkám ještě větší sportovní využití a zároveň ukazuje pro jaké zákazníky je tato modelová řada především určena.
 
TAG_Heuer_Formula_1_Chronograph_Orange_Dial_Watch123.jpg
 
 Aquaracer prezentuje herec Leonardo DiCaprio. Jak již název řady napovídá, jedná se o modely sportovní a potápěčské. Jejich vodotěsnost je 300M a 500M. Jde o hodinky, se kterými se můžete hloubkově potápět do 100 metrů v případě 300M a až do 200 metrů s označením 500M. Je zde velice široký výběr a zajisté nebude pro Vás jednoduché vybrat si ty správné. Ať se rozhodnete pro ty či ony, kvalita je ve všech případech samozřejmostí. TAGHeuer Aquaracer jsou určeny hlavně pro sportovně aktivní zákazníky.
 Link patří mezi elegantně sportovní hodinky. Tváří této modelové řady je světový golfista Tiger Woods. Všechny modely jsou úchvatné a líbivé. TAGHeuer Link jsou jasným důkazem toho, že i při sportu není na škodu být elegantní a naopak ve společnosti ukázat všem, že sport je Váš životní styl. Celá řada Link má unikátní kovový tah tvořený dvojitým S. Kovový ocelový tah je většinou jednosměrně broušený - tento brus "kryje" případné poškrábání tahu během nošení a díky tomu jsou hodinky TAGHeuer Link dlouho jako nové a krásně zdobí zápěstí majitele nebo majitelky.

 
TAG-Heuer-Link-Calibre-S.jpg
 
 TAG Heuer Grand Carrera je ryze sportovní modelová řada určená výhradně mužům. Všechny modely jsou osazeny nepoškrabatelným safírovým sklíčkem s dvojitou antireflexní vrstvou. A také všechny hodinky z této řady pohání švýcarský automatický certifikovaný chronometr (C.O.S.C.) TAG Heuer o kalibrech 6RS, 8RS, 17RS a 36RS v závislosti na modelu. Strojky se od sebe liší v počtu kmitů setrvačky a v délce rezervy chodu. Jsou nabízeny v různých barevných provedeních a to buď na ocelovém tahu, s kvalitním koženým (aligátor) a nebo s pryžovým řemínkem. V některých případech je ocel doplněna vrstvou 18ti karátového zlata. V nabídce se najdou i hodinky, jejichž pouzdro je vyrobeno z titanu. Typické pro hodinky TAGHeuer Grand Carrera je stylový chronograf tvořený rotačním systémem. Tyto luxusní sportovní hodinky dodají každému muži sebedůvěru. Jistota, zda jste si vybrali ty správné hodinky, je v tomto případě stoprocentní.
 
THGC.jpg 
 
 TAG Heuer SLR - TAG Heuer a McLaren Mercedes - Benz jsou více jak 20 let partnery. Tato speciální modelová řada SLR je věnována právě tomuto partnerství. Hodinky jsou vyrobeny ve stylu sportovního kupé Mercedes - Benz. Jejich nezaměnitelný design a špičkové zpracování dělají z těchto hodinek výjimečné skvosty. Dokonalé hodinky TAGHeuer SLR jsou hodny jen dokonalého muže.
 Professional Golf Watch jsou další ze speciální série sportovních hodinek TAGHeuer. Byly navrženy výhradně pro pohodlné hraní golfu. Právě korunka hodinek umístěná na levé straně pouzdra toto umožňuje. Nebrání tak ohnutí zápěstí ruky při odpalu míčku. Unikátní je zde i seřízení délky pásku (viz. obrázek pod textem). Hodinky drží pevně na ruce a absence zapínací spony dělá hodinky pohodlnějšími. TAGHeuer Professional Golf Watch jsou vhodné pro dámy i pány k užití při sportovních aktivitách.
 Silverstone je to limitovaná série pánských hodinek. Vlastní mechanický strojek, to znamená, že se natahují ručně. Patří mezi reprezentativní výtvory TAGHeueru. Hlavními rysy těchto hodinek je hranaté pouzdro s oblými zakulacenými hranami. Jsou to luxusní modely, které se staly symbolem již v roce 1970.
 Microtimer - tato modelová řada je unikátní tím, že jako první na světě představila hodinky se stopkami, které měří s přesností na tisíciny sekundy. Microtimer je technologie šitá na míru požadavkům Formule 1. Sportovní chronograf tohoto mistrovského díla miniaturizace dále nabízí různé další funkce pro měření časů a mezičasů kol. V režimi stand by dokáží vypnout displej. Rysy Microtimeru mají velmi zdařilý vzhled založený na inovaci a eleganci. Jsou vhodným doplňkem pro sportovní aktivity i společenské události.
 Kořeny značky Heuer sahají do roku 1860, kdy Edouard Heuer založil hodinářskou dílnu ve švýcarském Saint Imieru pod svým jménem. Zakrátkou dobu se značka Heuer stala symbolem přesných chronografů a tuto skvělou pověst si udržela dodnes, nutno dodat, že právem. V roce 1869  si nechal patentovat mechanismus pro hodinky kapesní, kterým se natahovaly hodinky korunkou. Šlo opravdu o převratný vynález, jelikož do té doby se hodinky natahovaly klíčkem. V roce 1887 přibyl další patent a tím byl oscilační pastorek pro mechanické chronografy. Většina švýcarských výrobců hodinek s chronografem tento mechanizmus užívá dodnes. A dále pak v roce 1895 patentuje Edouard Heuer vodotěsné pouzdro hodinek a v roce 1908 přichází s patentem na spíše méně známou funkci hodinek a tou je pulsometr. 1916 je rok značící příchod stopek Heuer Micrograph, které mají schopnost měřit s přesností na setinu sekundy. Na úspěšnou modelovou řadu palubních hodin Autavia navazuje Heuer v roce 1962 modely Heuer Autavia ve verzi náramkových hodinek. Ty se poměrně brzy staly velmi žádaným artiklem a za dobu jejich produkce bylo vyrobeno velké množství různých tvarů a designů a speciálních edicí. Den 3.3. 1969 se stává přelomovým nejen pro značku Heuer, ale i pro celý hodinářský svět. Představují se první hodinky s automatickým chronografem na světě. S tímto počinem pomáhaly Heueru i jiné hodinářské firmy, jako například Breitlig, Hamilton či Dubois. I když je značka Heuer spojována vždy s automobilovými závody, patří za zmínku i sportovní události bez vůně benzínu a hluku motorů a těmi jsou olympijské hry. Heuer byl jejich oficiálním časoměřičem v roce 1920 v Antverpách, 1924 v Paříži a 1928 v Amsterdamu. Od roku 1932 si tuto pozici přisvojila firma Omega, která se zde drží dodnes. Značka Heuer se může pochlubit i prvenstvím švýcarské hodinářské značky, jejichž výrobek se dostal až na oběžnou dráhu. Heuery byly k misi vybrány také díky své schopnosti odolat vysokým přetížením. Stalo se tak 20. února 1962, kdy z vojenské základny Cape Caneveral odstrarovala kosmická loď Mercury – Atlas 6, Friendship 7. John Glenn jako jediný člen posádky, strávil na oběžné dráze 4hodiny 25 sekund a 33 setin, obletěl třikrát Zemi rychlostí asi 28 000 km/hodinu, při teplotě kolem 41 °C.
 V roce 1985 je firma Heuer koupena společností TAG (Techniques d"Avant Garde) a značka se mění do podoby, která je známá dnes, TAG Heuer. Toto spojení dodalo značce  nový dech, kdy se tradiční hodinářská preciznost a tradice spojila s módním a atraktivním designem. Značka TAGHeuer se dostala tam, kam právem patří a v současnosti je jednou z nejprodávanějších značek švýcarských hodinek.
 Své působení ve světě motorů je obnoveno v roce 1985 partnerstvím s týmem F1 McLaren Mercedes - Benz. Od roku 1992 je TAGHeuer oficiální časomírou FIA Mistrovství světa Formule 1.
 Pánské hodinky TAGHeuer jsou bezesporu elegantně luxusní hodinky, ale označení "sportovní" jim sluší daleko víc. Se svými funkcemi a vzhledem jsou ideální pro sportovní záležitosti, ať jde o běh, jízdu na kole nebo potápění. Mají moderní design a těší se stále větší oblibě u mužů jakéhokoliv věku. Za jejich kvalitu se zajisté zaručí i celá řada spokojených zákazníků.
 Dámské hodinky TAGHeuer mají též sportovní vlastnosti jako pánské modely, ale jejich vzhled se přiklání spíše k eleganci. Hodinky často doplňují diamanty nebo 18ti karátové zlato. Tyto kombinace dělají z dámských hodinek spíše šperk, který je neodmyslitelnou součástí při společenských událostech. Jsou velice slušivé a skvěle ozdobí Vaše zápěstí nejen vysokou kvalitou, ale i prvotřídním designem.


 
Stránka: 1 2 3 6 9 12 15 16 Další >>
TAG Heuer
24.900
Pánské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer Quartz WAZ1110.FT8023Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
24.900
TAG Heuer
24.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WBJ1311.FC8237Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
24.900
TAG Heuer
24.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WBJ1312.FC8231Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
24.900
TAG Heuer
24.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WBJ1411.FC8232Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
24.900
TAG Heuer
24.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WBJ1412.FC8233Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
24.900
TAG Heuer
25.900
Pánské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer Bundesliga Quartz 43 mm WAZ1013.FC8198Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
25.900
TAG Heuer
25.900
Pánské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WAZ1010.FC8197Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
25.900
TAG Heuer
26.900
Pánské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WAZ1110.BA0875Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
26.900
TAG Heuer
26.900
Pánské
Skladem
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WAZ1111.BA0875Značka
TAG Heuer
Skladem


Cena s DPH
26.900
TAG Heuer
26.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WBJ1311.BA0666Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
26.900
TAG Heuer
26.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WBJ1312.BA0666Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
26.900
TAG Heuer
26.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WBJ1411.BA0664Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
26.900
TAG Heuer
26.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WBJ1412.BA0664Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
26.900
TAG Heuer
29.900
Pánské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer Chronograph CAZ1010.FT8024Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
29.900
TAG Heuer
29.900
Pánské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer Chronograph CAZ1110.FT8023Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
29.900
TAG Heuer
29.900
Pánské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WAZ1010.BA0842Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
29.900
TAG Heuer
29.900
Pánské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WAZ1112.BA0875Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
29.900
TAG Heuer
29.900
Pánské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WAZ1118.BA0875Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
29.900
TAG Heuer
30.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer AQUARACER LADY 300 M QUARTZ WATCH 27 MM WAY1410.BA0920Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
30.900
TAG Heuer
30.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer AQUARACER LADY 300 M QUARTZ WATCH 27 MM WAY1411.BA0920Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
30.900
TAG Heuer
30.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer AQUARACER LADY 300 M QUARTZ WATCH 27 MM WAY1412.BA0920Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
30.900
TAG Heuer
30.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer AQUARACER LADY 300 M QUARTZ WATCH 32 MM WAY1311.BA0915Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
30.900
TAG Heuer
30.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer AQUARACER LADY 300 M QUARTZ WATCH 32 MM WAY1312.BA0915Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
30.900
TAG Heuer
30.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WAY1310.BA0915Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
30.900
TAG Heuer
30.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WBD1410.BA0741Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
30.900
TAG Heuer
30.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WBD1411.BA0741Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
30.900
TAG Heuer
30.900
Dámské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer WBD1412.BA0741Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
30.900
TAG Heuer
32.900
Pánské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer Ayrton Senna Special Edition WAZ1012.BA0883Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
32.900
TAG Heuer
32.900
Pánské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer CAZ101E.FC8228Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
32.900
TAG Heuer
32.900
Pánské
TAG Heuer
Název

TAGHeuer Chronograph CAZ1014.FC8196Značka
TAG Heuer


Cena s DPH
32.900
Stránka: 1 2 3 6 9 12 15 16 Další >>
Vše o hodinkách
Nejprodávanější
Autem k nám
Autorizovaný prodejce
Světové značky

Hodinky

Elegantní hodinky jsou pro muže praktickým šperkem a pro ženu módním doplňkem ukazující čas. Sportovní hodinky jsou pro ženu i pro muže pomocník při různých fyzických aktivitách. Hodinky dnes svůj hlavní účel ukazatele času mnohdy schovávají za design nebo speciální sportovní funkce.

Hodinky pánské

Pánské hodinky jsou prakticky jediným šperkem, který může nosit každý muž. Hodinky vedle zdobícího efektu a prestiže k mužům zkrátka patří - ať už jsou to speciální hodinky na sportování, vodotěsné, unikátní, klasické na denní nošení nebo elegantní modely do společnosti.

Hodinky dámské

Dámské hodinky k ženám vždy neodmyslitelně patřily a působily na jemném zápěstí velice hezky. Nejvíce žen nosí hodinky jako módní doplněk, módní šperk, který individuálně zkrášluje a zdobí nebo doplňuje moderní šperky, což poté působí jako kompletní sada vkusných klenotů.

Hodinky sportovní

Sportovní hodinky jsou skvělým pomocníkem každého aktivního člověka. Nejen, že ukazují spolu s časem např. stopky, ale mohou být osazovány funkcemi typu krokoměr, odpočet, výškoměr, mezičasy, kompas atd. Sportovní hodinky bývají všechny vodotěsné minimálně na koupání.

Hodinářství a Zlatnictví Tovys

Benešova 1
586 01 Jihlava
tel: 565657100
mobil: 725825236
mail: hodinky@tovys.cz

Nejde-li se Vám k nám dovolat, obsluhujeme nebo hovoříme s jinými zákazníky. Prosím, zavolejte později nebo nám napište na mail hodinky@tovys.cz.
Otevírací doba:
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod
                                           Neděle     Neděle se otevírá pro zákazníky jedoucí si pro zboží dražší 10.000,- kč. Je nutné si domluvit předem, kdy přijedete a v tento čas (od 9 - 18 hod) Vám otevřeme.

Internetové dotazy můžete zasílat kdykoliv.

Jak k nám


Vážený zákazníku, budete-li si chtít pro hodinky zajet k nám na prodejnu, což u drahých prestižních značek je podmínkou, zde Vám v krátkosti píšeme naši polohu. Jste-li z dálky, můžete si spojit výlet do Jihlavy, která leží ve středu republiky prakticky na dálnici, s prohlídkou města, návštěvou krásné zoologické zahrady atd. Naše republika není velká a do Jihlavy je to i z nejvzdálenějších konců naší republiky poměrně blízko.


Vážený zákazníku, 
naše firma odebírá hodinky pouze od oficiálních velkoobchodů dané značky pro Českou Republiku, které určuje přímo výrobce ve Švýcarsku - tímto je dána autorizace pro náš obchod a povolení pro prodej hodinek dané značky. Oficiální velkoobchod pro ČR je veden na oficiálních stránkách každé prstižní značky. Luxusní švýcarské značky mohou prodávat pouze prodejci, kteří mají kamennou prodejnu a interier odpovídá vysokým nárokům pro prodej luxusní značky. Současně je nezbytné mít na prodejně kolekci hodinek dané značky čítající minimálně 40 ks na stojanem dodaných přímo od výrobce. Na hlavních stránkách dané značky najdete nejen velkoobchod pro naší zemi, ale i maloobchodní síť autorizovaných obchodů pro ČR (Store Locator nebo Retailers). Toto je velmi důležité, protože takto si zjistíte autorizovaného prodejce značky a tím máte jistotu, že kupujete originál hodinky s kompletní historií. Současně obdržíte klid v podobě celkového komfortu ze strany našeho obchodu - informace, záruka a pozáruční servis.
Možnosti platby
hotove.png
HOTOVĚ
DOBÍRKOU
DOBÍRKOU
kartou.png
PLATBA KARTOU pouze u přepravy
prevod.png
BANKOVNÍ PŘEVOD
Kontakt
 Tovys Heureka270.png
 Hodinářství a Zlatnictví 
 Tomáš Vyskočil
 Benešova 1, Jihlava
 Husovo nám. 23, Polná
 IČO 61733911
 hodinky@tovys.cz
 tel. 565 657 100
       725 825 236
       728 649 670
Newsletter
© 2011  | Hodinářství Zlatnictví Tovys  |  Benešova 1, 586 01 Jihlava  |  +420 565 657 100  |  hodinky@tovys.cz

Mapa stránek  |  Ochrana osobních údajů  |  Prohlášení o přístupnosti  |  Podmínky užití   |  Obchodní podmínky