weengerlogo11.png
 
Založení společnosti Wenger je datováno do roku 1893, kdy začala s výrobou nožů. O několik let později a to sice roku 1898 započala i s výrobou hodinek. Hodinky se díky tradici této značky staly velice populární a tak jak je kvalita dodržována u výroby nožů, tak je stejná kvalita věnována výrobě hodinek. Wenger si razí svou vlastní filozofii co se týče hodinářského průmyslu. Jestliže se rozhodujete při výběru hodinek o designu, o funkčnosti, o kvalitě, pak potřebujete sportovně založené hodinky, kterým nevadí nějaké to hrubší zacházení. 

Společnost Wenger poskytuje záruku na své hodinky po dobu 3 let od data zakoupení, což je nesporná výhoda, jelikož mnozí konkurenti v hodinářské branži poskytují pouze dvouletou záruční dobu na hodinky. To že Wenger poskytuje takovéto výhody svým zákazníkům, ukazuje také na to, že společnost věří v kvalitu svých hodinek a ukazuje to, že zákazníci kupují jistotu za bezkonkurenční cenu. Kvalita a zpracování všech hodinek je zaručena, stejně jako skutečnost, že takovéto hodinky budete absolutně milovat po dobu několika let. Není pochyb o tom, že hodinky Wenger jsou ideálním šperkem pro Vaše zápěstí, jelikož z tolika dostupných stylů i designů si každý přijde na svý.
 
 
wenger.jpg 

Filozofií společnosti Wenger je vyrábět hodinky, na kterých je zřetelný smysl pro detail a kvalita zpracování. Wenger podporuje aktivní životní styl, čemuž odpovídá mimo jiné pohyb v přírodě, městská turistika nebo adrenalinové sporty. Na základě tohoto zaměření sponzoruje světové události jako jsou expedice (Patagonia Race) nebo švýcarské armádní Raid Commando. Při těchto příležitostech jsou hodinky důkladně testovány a budoucí majitelé těchto skvostů si mohou být jisti, že vlastní klenot „od hlavy k patě“.  
 
Pro hodinky značky Wenger je typickým znakem široká luneta, která dodává modelům sportovně dynamický design. V případě, že máte rádi barevné hodinky, tak bezpochyby šáhnete opět po hodinkách Wenger, neboť hodinky mají krásně sladěny a dány do kontrastu jak ciferníky, tak i pouzdra včetně náramků.  

Hodinky Wenger jsou vyvinuty tak, aby splňovaly nejvyšší standardy. Není tedy divu, že jsou využívány i ve vojenských složkách správy. Až když máte na zápěstí takovéto skvosty, zjistíte, že pracují špičkově za podmínek každodenního nošení i během náročnějšího vyžití. Hodinky jsou vyráběny se stejnou odolností, kvalitou a zpracováním, které Wenger používá při výrobě proslulých švýcarských nožů již přes 100 let. 

Hodinky Wenger jsou ideálním módním doplňkem, což samozřejmě dokládá neutřelý a stále fashion design. Mezi jednotlivými kolekcemi samozřejmě najdeme i univerzální modely, které okouzlí Vás ale i Vaše blízké okolí. Švýcarské hodinky Wenger mají obrovskou popularitu na trhu a svůj obdiv si získali i mezi známými odborníky i mezi lidmi z různých společenských vrstev. S ohledem na jemné detaily je styl a design těchto hodinek ohromující a bezkonkurenční. Společnost Wenger jde ale ještě hlouběji, a proto nechce usnout na vavřínech, a snaží se aby její hodinky byly snadno a více dostupné. Známost této značky je skutku obrovská, čemuž dokládají i místa butiků v Paříži, Velké Británii, Mexicu, Švýcarsku, Kanadě, Rakousku atd. Wenger hodinky zkrátka můžete nosit jak při formálních tak i neformálních příležitostech. Společnost Wenger byla co se týče hodinářství zaměřena po většinu času svou výrobou pro mužskou populace, ale dnes již nabízí širokou škálu dámských modelů, které rozhodně stojí za obdiv. 

Švýcarské hodinky jsou symbolem spolehlivosti, odolnosti a špičkového provedení. Wenger hodinky se řadí mezi certifikované hodinky, které jsou navrženy, tak aby efektivní využití nepřesáhlo příliš velké zatížení rozpočtu pro jeho opravu. Hodinky jsou skutečně navrženy a koncipovány, tak aby jejich majitel se zbytečně nemusel ohlížet, na to jak své hodinky využívá, jelikož hodinky vydrží opravdu mnoho.

V posledních několika letech začaly malé firmy vyrábět repliky hodinek, které jsou sice levné, ale v žádném případě se nadají srovnat s originály. Chcete-li ušetřit peníze, tak nejlepším způsobem je koupit hodinky Wenger jako originál. Vhodné je využít i e-shopů, u kterých máte kvalitní záruky jako např. luxusní-znackove-hodinky.cz

Pánské hodinky Wenger svého nositele ohromí masivnějším mohutnějším dojmem. Jsou určené ke sportovnímu využití, takže u těchto hodinek nechybí chronograf nebo iluminescenční prvky, které dopomáhají k výborné čitelnosti za nejrůznějších podmínek. U hodinek Wenger najdete nejčastější variantu kombinace matu a lesku u ušlechtilé oceli.

Dámské hodinky Wenger jsou též sportovnějšího designu. Mezi kolekcemi si můžete vybrat hodinky s barevnými ciferníky. Hodinky mají zesílené křemíkové sklíčko vsazené do silnější lunety pouzdra. Pouzdro je ale rovněž mohutnější, to kvůli větší odolnosti proti nárazům. Dámské hodinky Wenger můžete naplno využívat při všech činnostech běžného života. 

Společnost si zakládá na kvalitě, a proto vyrábí své hodinky z prvotřídní oceli, která je antialergická a hodně odolná. Na zápěstí hodinky krásně sedí, jelikož je ocel poměrně lehká. Wenger vsazuje křemíková sklíčka do pouzder, která zaručují, že je jen obtížně můžete rozbít. V hodinkách můžete najít quartzové strojky ETA a RONDA. U těchto strojků je dána přesnost 0 - 0,5 vteřiny denně. Co se týče mechanických strojků usazených do hodinek Wenger, tak v hodinkách naleznete strojky ETA 2824 s přesností 3 – 4 vteřiny denně. Nyní si už můžete užít spokojený nákup v našem e-shopu. 


Žádné hodinky v této kategorii nejsou.
Vše o hodinkách
Nejprodávanější
Autem k nám
Autorizovaný prodejce
Světové značky

Hodinky

Elegantní hodinky jsou pro muže praktickým šperkem a pro ženu módním doplňkem ukazující čas. Sportovní hodinky jsou pro ženu i pro muže pomocník při různých fyzických aktivitách. Hodinky dnes svůj hlavní účel ukazatele času mnohdy schovávají za design nebo speciální sportovní funkce.

Hodinky pánské

Pánské hodinky jsou prakticky jediným šperkem, který může nosit každý muž. Hodinky vedle zdobícího efektu a prestiže k mužům zkrátka patří - ať už jsou to speciální hodinky na sportování, vodotěsné, unikátní, klasické na denní nošení nebo elegantní modely do společnosti.

Hodinky dámské

Dámské hodinky k ženám vždy neodmyslitelně patřily a působily na jemném zápěstí velice hezky. Nejvíce žen nosí hodinky jako módní doplněk, módní šperk, který individuálně zkrášluje a zdobí nebo doplňuje moderní šperky, což poté působí jako kompletní sada vkusných klenotů.

Hodinky sportovní

Sportovní hodinky jsou skvělým pomocníkem každého aktivního člověka. Nejen, že ukazují spolu s časem např. stopky, ale mohou být osazovány funkcemi typu krokoměr, odpočet, výškoměr, mezičasy, kompas atd. Sportovní hodinky bývají všechny vodotěsné minimálně na koupání.

Hodinářství a Zlatnictví Tovys

Benešova 1
586 01 Jihlava
tel: 565657100
mobil: 725825236
mail: hodinky@tovys.cz

Nejde-li se Vám k nám dovolat, obsluhujeme nebo hovoříme s jinými zákazníky. Prosím, zavolejte později nebo nám napište na mail hodinky@tovys.cz.
Otevírací doba:
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod
                                           Neděle     Neděle se otevírá pro zákazníky jedoucí si pro zboží dražší 10.000,- kč. Je nutné si domluvit předem, kdy přijedete a v tento čas (od 9 - 18 hod) Vám otevřeme.

Internetové dotazy můžete zasílat kdykoliv.

Jak k nám


Vážený zákazníku, budete-li si chtít pro hodinky zajet k nám na prodejnu, což u drahých prestižních značek je podmínkou, zde Vám v krátkosti píšeme naši polohu. Jste-li z dálky, můžete si spojit výlet do Jihlavy, která leží ve středu republiky prakticky na dálnici, s prohlídkou města, návštěvou krásné zoologické zahrady atd. Naše republika není velká a do Jihlavy je to i z nejvzdálenějších konců naší republiky poměrně blízko.


Vážený zákazníku, 
naše firma odebírá hodinky pouze od oficiálních velkoobchodů dané značky pro Českou Republiku, které určuje přímo výrobce ve Švýcarsku - tímto je dána autorizace pro náš obchod a povolení pro prodej hodinek dané značky. Oficiální velkoobchod pro ČR je veden na oficiálních stránkách každé prstižní značky. Luxusní švýcarské značky mohou prodávat pouze prodejci, kteří mají kamennou prodejnu a interier odpovídá vysokým nárokům pro prodej luxusní značky. Současně je nezbytné mít na prodejně kolekci hodinek dané značky čítající minimálně 40 ks na stojanem dodaných přímo od výrobce. Na hlavních stránkách dané značky najdete nejen velkoobchod pro naší zemi, ale i maloobchodní síť autorizovaných obchodů pro ČR (Store Locator nebo Retailers). Toto je velmi důležité, protože takto si zjistíte autorizovaného prodejce značky a tím máte jistotu, že kupujete originál hodinky s kompletní historií. Současně obdržíte klid v podobě celkového komfortu ze strany našeho obchodu - informace, záruka a pozáruční servis.
Možnosti platby
hotove.png
HOTOVĚ
DOBÍRKOU
DOBÍRKOU
kartou.png
PLATBA KARTOU pouze u přepravy
prevod.png
BANKOVNÍ PŘEVOD
Kontakt
 Tovys Heureka270.png
 Hodinářství a Zlatnictví 
 Tomáš Vyskočil
 Benešova 1, Jihlava
 Husovo nám. 23, Polná
 IČO 61733911
 hodinky@tovys.cz
 tel. 565 657 100
       725 825 236
       728 649 670
Newsletter
© 2011  | Hodinářství Zlatnictví Tovys  |  Benešova 1, 586 01 Jihlava  |  +420 565 657 100  |  hodinky@tovys.cz

Mapa stránek  |  Ochrana osobních údajů  |  Prohlášení o přístupnosti  |  Podmínky užití   |  Obchodní podmínky