Domovská stránka > Značky > Zeno Watch Basel

 
 
 
zena.png

Zeno Watch Basel je švýcarská značka hodinek, která se objevila na trhu roku 1868 a pod názvem Zeno vstoupila do podvědomí od roku 1922. Specializuje se na výrobu leteckých hodinek. V současnosti existuje Zeno jako jeden z mála nezávislých výrobců  švýcarských hodinek.

Na samém počátku této značky, existovala pouze idylická představa Jules Godata vyrábět hodinky. Zařídil si tedy skromnou dílničku v La Chaux-de-Fonds. Pustil se do výroby stříbrných kapesních hodinek. Dílna byla vybavena elektrickou energií pro pohon strojů roku 1900 a tím se firmě Zeno Watch otevřela cesta k industrializaci. Název Zeno je vytvořen jako připomínka na řeckého filozofa Zana z Kitionu a vyjadřuje gift of Zeus neboli „dar od boha“. Při výrobě hodinek Zeno je velká péče soustředěna na měření času spolu s používáním vysoce kvalitních nástrojů. Tím pádem je zaručen poměr nízkých nákladů a vysokých přínosů.

Poptávka po náramkových hodinkách neustále rostlaa to i v meziválečném období. První náramkové hodinky byly vyrobeny ze zlata a výhradně určeny pro vývoz. Mechanické náramkové a kapesní hodinky Zeno Watch Basel jsou vyráběny stále tradičními technikami, což vyžaduje naprostý klid a soustředění zkušených hodinářů. Již více než osmdesát let, můžeme říct, že Zeno vyrábí své hodinky z velké části ručně. 

V letech 1956/66 vyvinul první mechanický strojek Felix W. Huber a osadil ho do pouzdra hodinek Zeno. Následující prototyp hodinek se stal jakousi předlohou pro všechny budoucí modely Zeno Watch Basel. Zeno klade velký důraz na výrobu vysoce kvalitních hodinek, to znamená na přesné měření a nadčasovou eleganci. Skutečnou zajímavostí je výroba ve velmi malých sériích hodinek, které mají podobu původních historických modelů. Na všech modelech značky Zeno kombinují tradičních zpracování, technologie a design na nejvyšší možné úrovni.
Kapesní hodinky Zeno byly vyráběny v kantonu Ticino od roku 1975. Fashion quartzové hodinky jsou vyrobeny v oblasti La Chaux-de-Fonds. Významnou etapou společnosti Zeno byl počátek výroby hodinek určené pro letce. Jsou to náramkové hodinky z kolekce Air Force, které navazují na dlouholetou tradici výroby hodinek dělaných na zakázku profesionálním letcům. V současnosti jsou však určené pro milovníky nadčasového designu nebo těm co fandí letectví. V okamžiku kdy máte na připnuty hodinky této kvality a významu, pak zažijete na vlastní kůži a poznáte význam slov odborné zpracování či láska k detailu.
Hodinky Zeno Watch mají mezinárodní věhlas a to z několika prostých důvodů, mezi které patří vysoká kvalita, novátorství, styl. Každý si přijde na své, jelikož mezi Zeno Watch hodinkami najdete hodinky pánské i dámské mechanické nebo quartzové, náramkové hodinky s analogovým ciferníkem, kapesní i sběratelské hodinky, ale i vojenské nebo potápěčské hodinky. 

zeno watch.jpg

Zeno Watch Basel si svou prestiž a respekt získal díky výrobě armádních a leteckých hodinek, které dosahují vysoké kvality. Zeno Watch se tak stala jednou z nezávislých hodinářských firem ve Švýcarsku. Zeno Watch produkoval na počátku velmi malé množství hodinek, ale postupem času se značka stala jádrem švýcarského hodinářského průmyslu. Mezinárodní pozornost je soustředěna k této značce již od roku 1969, kdy byly vyrobeny legendární hodinky „Spacemen“ pro potápěče.
U značky hodinek Zeno Watch máte jistotu záruky technické dokonalosti a vlastnosti hodinek, potažmo i funkce Vám budou nespornou výhodou. Můžete si vybrat z velkého výběru vynikající stylové kolekce hodinek, které jsou uznávané pro svou kvalitu, funkčnost, design. Krom toho všeho nabízí Zeno Watch své hodinky za bezkonkurenční ceny. Dokonalá řemeslná práce, úžasný smysl pro detail a perfektní kvalita zkrátka činí z hodinek skvělým strojem do budoucnosti.

Pánské hodinky Zeno Watch Basel mají tenké lunety. Díky tomu jsou ciferníky krásně přehledné a ve spojení s iluminescenční vrstvou jsou hodinky velice dobře čitelné v noci či za šera. Hodinky působí elegantním dojmem, který  násobí mimo jiné leštěná ušlechtilá ocel nebo zlacená ocel ve spojení s koženým náramkem.

Dámské hodinky Zeno Watch Basel mají o poznání větší rozměry než jiné značkové švýcarské hodinky. To ovšem nebrání tomu, aby hodinky nebyly přitažlivé a stylové. Ne nadarmo se říká, že čím větší, tím lepší. U hodinek Zeno Watch Basel to platí rovněž. 

Značka Zeno Watch Basel nevyužívá příliš moc PR prostředků, takže není známá ani z reklam v televizi nebo rádiu. Zeno Watch investuje hlavně do hodinek jako takových. Jde především o investice do technologií, kvality a designu. Zákazník ve výsledku kupuje špičkové skvosty, které mají hodnotu daleko vyšší. Hodinky Zeno jsou osazeny strojky ETA. Strojky ETA se osvědčili již v minulosti a jsou osazovány do hodinek dodnes. Kromě hodinek Zeno je můžete vidět v hodinkách Tissot nebo Longines. Mezi pánskými i dámskými modely značky Zeno Watch najdete hodinky větších rozměrů, čím je zaručena mimo jiné vynikající čitelnost ciferníků spojené s iluminescenčními prvky na ručičkách i indexech. Hodinky Vám na zápěstí krásně vyniknou a bude na obdiv všem které znáte. Hodinky Zeno Watch Basel jsou ideálním doplňkem. Zaručeně budete na svém zápěstí nosit špičku hodinářského umu a dovedností. 


Žádné hodinky v této kategorii nejsou.
Vše o hodinkách
Nejprodávanější
Autem k nám
Autorizovaný prodejce
Světové značky

Hodinky

Elegantní hodinky jsou pro muže praktickým šperkem a pro ženu módním doplňkem ukazující čas. Sportovní hodinky jsou pro ženu i pro muže pomocník při různých fyzických aktivitách. Hodinky dnes svůj hlavní účel ukazatele času mnohdy schovávají za design nebo speciální sportovní funkce.

Hodinky pánské

Pánské hodinky jsou prakticky jediným šperkem, který může nosit každý muž. Hodinky vedle zdobícího efektu a prestiže k mužům zkrátka patří - ať už jsou to speciální hodinky na sportování, vodotěsné, unikátní, klasické na denní nošení nebo elegantní modely do společnosti.

Hodinky dámské

Dámské hodinky k ženám vždy neodmyslitelně patřily a působily na jemném zápěstí velice hezky. Nejvíce žen nosí hodinky jako módní doplněk, módní šperk, který individuálně zkrášluje a zdobí nebo doplňuje moderní šperky, což poté působí jako kompletní sada vkusných klenotů.

Hodinky sportovní

Sportovní hodinky jsou skvělým pomocníkem každého aktivního člověka. Nejen, že ukazují spolu s časem např. stopky, ale mohou být osazovány funkcemi typu krokoměr, odpočet, výškoměr, mezičasy, kompas atd. Sportovní hodinky bývají všechny vodotěsné minimálně na koupání.

Hodinářství a Zlatnictví Tovys

Benešova 1
586 01 Jihlava
tel: 565657100
mobil: 725825236
mail: hodinky@tovys.cz

Nejde-li se Vám k nám dovolat, obsluhujeme nebo hovoříme s jinými zákazníky. Prosím, zavolejte později nebo nám napište na mail hodinky@tovys.cz.
Otevírací doba:
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod
                                           Neděle     Neděle se otevírá pro zákazníky jedoucí si pro zboží dražší 10.000,- kč. Je nutné si domluvit předem, kdy přijedete a v tento čas (od 9 - 18 hod) Vám otevřeme.

Internetové dotazy můžete zasílat kdykoliv.

Jak k nám


Vážený zákazníku, budete-li si chtít pro hodinky zajet k nám na prodejnu, což u drahých prestižních značek je podmínkou, zde Vám v krátkosti píšeme naši polohu. Jste-li z dálky, můžete si spojit výlet do Jihlavy, která leží ve středu republiky prakticky na dálnici, s prohlídkou města, návštěvou krásné zoologické zahrady atd. Naše republika není velká a do Jihlavy je to i z nejvzdálenějších konců naší republiky poměrně blízko.


Vážený zákazníku, 
naše firma odebírá hodinky pouze od oficiálních velkoobchodů dané značky pro Českou Republiku, které určuje přímo výrobce ve Švýcarsku - tímto je dána autorizace pro náš obchod a povolení pro prodej hodinek dané značky. Oficiální velkoobchod pro ČR je veden na oficiálních stránkách každé prstižní značky. Luxusní švýcarské značky mohou prodávat pouze prodejci, kteří mají kamennou prodejnu a interier odpovídá vysokým nárokům pro prodej luxusní značky. Současně je nezbytné mít na prodejně kolekci hodinek dané značky čítající minimálně 40 ks na stojanem dodaných přímo od výrobce. Na hlavních stránkách dané značky najdete nejen velkoobchod pro naší zemi, ale i maloobchodní síť autorizovaných obchodů pro ČR (Store Locator nebo Retailers). Toto je velmi důležité, protože takto si zjistíte autorizovaného prodejce značky a tím máte jistotu, že kupujete originál hodinky s kompletní historií. Současně obdržíte klid v podobě celkového komfortu ze strany našeho obchodu - informace, záruka a pozáruční servis.
Možnosti platby
hotove.png
HOTOVĚ
DOBÍRKOU
DOBÍRKOU
kartou.png
PLATBA KARTOU pouze u přepravy
prevod.png
BANKOVNÍ PŘEVOD
Kontakt
 Tovys Heureka270.png
 Hodinářství a Zlatnictví 
 Tomáš Vyskočil
 Benešova 1, Jihlava
 Husovo nám. 23, Polná
 IČO 61733911
 hodinky@tovys.cz
 tel. 565 657 100
       725 825 236
       728 649 670
Newsletter
© 2011  | Hodinářství Zlatnictví Tovys  |  Benešova 1, 586 01 Jihlava  |  +420 565 657 100  |  hodinky@tovys.cz

Mapa stránek  |  Ochrana osobních údajů  |  Prohlášení o přístupnosti  |  Podmínky užití   |  Obchodní podmínky