Domovská stránka > Značky > Tissot > T-Gold > Tissot Sculpture Line T905.638.76.032.00

Tissot Sculpture Line T905.638.76.032.00

Funkce a popis:   Čas, excentrická vteřinová ručička, fáze měsíce, ukazatel rezervy chodu (38 hodin), hodinkový stroj ETA 6498 (17 kamenů).
Značka:

Tissot

Model:Tissot Sculpture Line T905.638.76.032.00
Záruční doba: 26 měsíců
Dostupnost:Termín dodání těchto hodinek sdělíme obratem - obvykle 2-8 dnů
Jistota originálu:Náš obchod spolupracuje výhradně s oficiálním dodavatelem značky Tissot firmou Minuta. Firma Minuta je vedena jako oficiální velkoobchodní dodavatel značky Tissot pro Českou Republiku. Náš obchod se nachází na stránkách Minuty v sekci Autorizované Prodejny. Zhlédnete-li stránky švýcarské značky Tissot, náš obchod naleznete v záložce Store Locator.
Tissot Sculpture Line T905.638.76.032.00Tissot Sculpture Line T905.638.76.032.00
Tissot Sculpture Line T905.638.76.032.00
170.610
Cena vč. poštovného
Rádi Vám poskytneme  výraznou slevu.
Pod hodinkami najdete proklik:  Lepší cenové podmínky. Po jednoduchém vyplnění Vám v co nejkratším čase odpovíme.
Koupit
Detailní popis
Kategorie:Pánské
Rozměr:42 mm
Typ hodinek:InfoRučičkové

Hodinky se stopkami
Tyto hodinky se nazývají v hodinářské terminologii chronograf. Tento systém dovoluje uživateli stopovat na hodinkách časové úseky nezávisle na chodu hodinek. Stopky jsou různé a s různou přesností - nejčastější chronograf je čítačový, tzn. na hlavním číselníku jsou tři menší. Další způsob zobrazování stopoacích časů je digitál.

Analogově zobrazovaný čas
Tento systém je u každých hodinek, které mají hodinovou a minutotou řučičku. Tyto ručičky ukazují čas na klasickým číselníku.

Digitálně zobrazovaný čas
Digitál jsou číslice, někdy je imituje digitál i ručičky. Zde je základ LCD displej a ve strojku nefigurují žádné mechanické principy.

Čas v kombinaci ručiček a digitálu
Méně častá kombinace. Většinou na vrchní straně číselníku je umístěn klasický analogový čas. Digitál je zde vložen jako doplněk ve výseči číselníku.
Velikost hodinek:InfoStředně větší
Tabulka velikostí hodinek:
 Průměr pouzdra do 34 mm = velikost hodinek: malé
 Průměr pouzdra 34,1 - 39 mm = velikost hodinek: střední
 Průměr pouzdra 39,1 - 43 mm = velikost hodinek: středně větší
 Průměr pouzdra 43,1 a více = velikost hodinek: velké
Vodotěsnost:InfoWater resistant 30M - prachotěsné, vlhkotěsné
Vodotěsnost WR 
Vlhkotěsné hodinky, se kterými není doporučeno se koupat.

Vodotěsnost WR 30M
Vlhkotěsné hodinky, které nejsou určené pro přímý kontakt s vodou. Vlhkost vydrží i náhodné "polití" vodou, ale nesmí přijít do ponoru.

Vodotěsnost WR 50M
Padesátimetrově vodotěsné hodinky již lze považovat za vodotěsné hodinky. S tímto označením na číselníku se můžete již koupat, ale ne potápět.Vodotěsné WR 100MS hodinkami s vodotěsností 100M se můžete nejen koupat, ale i potápět. V naprostém klidu tyto hodinky vydrží sice v hloubce 100 metrů, ale v pohybu, čímž se tlak násobí, jsou tyto hodinky určené max. do 10 metrů hloubky.

Vodotěsnost WR 200M
Dvěstěmetrové hodinky jsou již tak dokonale utěsněné, že se s nimi můžete volně potápět do hloubky cca. 60 metrů. Téměř vždy je zde v již víčko na závit a takto je konstruovaná i korunka. U lepších hodinek jsou na závit i tlačítka chronografu (mají-li hodinky chronograf).

Vodotěsnost WR 300M
Tyto hodinky jsou již určené pro aktivní potápění. Máme zde povolený ponor až do úctyhodných 110 metrů. Všechny takto vodotěsné hodinky již mají heliový ventil, jelikož pod 60 metrů se již musí do kyslíkových lahví přimýchávat helium pro ředění kyslíku a toto helium se při vydechování dostává skrze těsnění do hodinek.

Vodotěsnost WR 1000M
Zcela výjimečná odotěsnost, kde se počítá s hloubkou kolem 500 metrů.
Barva číselníku:Stříbrná
Barva hodinek:InfoRůžové zlato ryzosti 18 karátů
Každý materiál disponuje jinou barvou a tím dodává hodinkám spolu s tvarem a funkcemi celkový vzhled.
Nejčastěji je u hodinek používaná ocel, čili barva stříbrná, popř. matovaná. Titan je šedý, při leštění lesklý. Keramika je nejčastěji lesklá.Chceme-li si hodinky vybírat podle barev, můžeme je řadit:
Matované povrchové úpravy jsou povětšinou sportovní
Lesk je elegantní
Bicolory jsou elegantní
Křiklavé odstíny jsou sportovní a módní
Tvar pouzdra:Kulaté
Pásek:InfoŘemínek z pravé kůže
Kůže
Nejelegantnější způsob nošení hodinek. Kůže se však musí za určitý čas měnit, jelikož na rozdíl kovu podléhá amortizaci nošení.

Kovový tah
Kov má nespornou výhodu v životnosti. Musí se upravovat na zápěstí svého majitele či majitelky, ale poté již splňuje veškeré podmínky pro bezproblémové nošení. I kov může být elegantní, je-li povrchově upraven na vzhled elegance.

Keramika
Keramika je velmi příjemná na nošení, jelikož je lehká. Zároveň je - dle dané technologie - nepoškrabatelná, takže hodinky při denním nošení jsou stále jako nové.

Kaučuk
Kaučuk se používá u vodotěsných hodinek a je příjemný na ruce. Kaučuk je kvalitnější než plast, jelikož odolává teplotním vlivům.PlastPlastové pásky jsou příjemné na nošení a vkládají se do pouzder vodotěsných hodinek. 
Pohon:InfoSamonátah - hodinky natahující se nošením (automatic)
Hodinky se samonátahem
Tyto hodinky mají v sobě mechanický strojek, který má nástavbu automatického nátahu. Proto se jim říká lidově automaty. Hodinky se ve většině případech dají dotahovat ručně, jelikož jako každý mechanický stroj mají určitou rezervu chodu danou výrobcem. Při denním nošení se však ruční dotah nemusí používat.

Hodinky mechanické
Základní pilíř všech hodinek vůbec. Hodinky mají mechanický stroj, který je třeba každý den korunkou natáhnout - resp. pero, které pohání soukolí.

Elektronické na baterii
Nejmodernější způsob zobrazování času, který je zároveň díky zcela rozdílné konstrukci oproti mechanice velmi přesný. Nevýhodou je podtext elektroniky, výhodou je právě přesnost a pohodlí, jelikož výměna baterie se provádí většinou jednou za 2 roky.
Druh skla:InfoNepoškrabatelný safír (umělý korund)

Safír - saphire
Jsou-li hodinky nesoucí toto označení na svém číselníku či pouzdru, hodinky mají nepoškrabatelné safírové sklo. Toto sklo je mnohdy opatřeno antireflexní vrstvou, která pohlcuje přímé jasné světlo pro čitelnost hodinek kdekoliv. Některá antireflexní skla mají dvě vrstvy antireflexu - na spodní i na vrchní straně skla.

Minerál
Klasické křemíkové sklo nejčastěji používané pro poměrně slušnou tvrdost a zároeň dobrou cenu, kterou zhodnotí uživatel při jeho případné výměně.

Plast
Plastové sklíčko je měkké, avšak jeho výhoda spočívá v pružnosti. Většinou je kryté vysokým rantlem (lunetou) pro jecho ochranu proti snadnému poškrábání.
Pouzdro:InfoZlaté pouzdro ryzosti 18 karátů
Ocel 316L
Nejzaběhlejší a nejpoužívanější materiál pro výrobu hodinek je kvalitní nerezová ocel. Ocel s označením 316L má velmi malé procento niklu a proto ji mohou nosit i alregici. Ocel je houževnatá a dle povrchových úprav může mít vzezření jak elegantní, tak sportovní.

Titan
Titanové hodinky se vyznačují svojí extrémní lehkostí a neutrální elegantní šedou barvou. Tento materiál je naprosto antialergický. Při leštění je čistě elegantně stříbrný jako ocel nebo bílé zlato.

Mosaz
Mosazná pouzdra a tahy se v naprosté většině povrchově upravují do nádychu ocele. Výhodou je nízká pořizovací cena hodinek, nevýhodou pozdější vzhled pouzdra či pásku, jelikož každý povrch je stíratelný za určitý čas.

Keramika
Nejtvrdší materiál používaný v hodinářském průmyslu. Keramika je lehká, antialergická a velmi tvrdá.
Vysvětlivky: Infoslovník hodinářské terminologie
Hodinářský slovník
O hodinkách: Infozacházení s hodinkami
Vážený zákazníku, pro Vaši spokojenost s užíváním hodinek si, prosím, přečtěte několik obecných zásad:

1. U mechanických hodinek nepřehazujte ručně rychloposuv datumu v čase od 10.00 do 2.00 hodin
2. U hodinek opatřené korunkou na šroubování vždy pečlivě dbejte na její dotažení
3. Dbejte na to, aby se mechanické a automatické hodinky nenacházely v elektromagnetickém poli
4. U chronografů vždy spouštějte a zastavujte stopky vrchním tlačítkem a poté nulujte spodním tlačítkem
5. Chcete-li se s hodinkami koupat, nesmíte ve vodě otáčet s korunkou či mačkat tlačítka

Lepší cenové podmínky
Našli jste někde lepší cenu za stejný produkt? Pošlete nám podrobnosti o této nabídce a my se vám pokusíme nabídnout minimálně srovnatelnou cenu!
URL adresa webu lepší nabídky:
Uvažuji o nákupu tohoto produktu
Vaše jméno: *
Váš kontaktní telefon:
Váš kontaktní e-mail: *
Váš komentář:
Položky s hvězdičkou jsou povinné.
Stálý zákazník
Nakoupil/a jste již někdy v našich internetových obchodech nebo v kamenné prodejně Hodinářství Tovys Jihlava? Pokud ano, jste náš stálý zákazník. A jako náš stálý zákazník máte nárok na zákaznickou slevu v našem obchodě. Zde můžete odeslat dotaz na nižší cenu tohoto modelu.
Vaše jméno: *
Váš kontaktní telefon:
Váš kontaktní e-mail: *
Váš komentář:
Položky s hvězdičkou jsou povinné.
Termín dodání hodinek
Váš kontaktní e-mail:
Do kolika dní hodinky potřebujete?
Kontaktní telefon:
Dotaz na zboží
Text dotazu: *
Vaše jméno: *
Váš kontaktní telefon:
Váš kontaktní e-mail: *
Položky s hvězdičkou jsou povinné.
Nadstandardní služby pro Vás
Na hodinky Tissot Sculpture Line T905.638.76.032.00 garantujeme delší záruku 26 měsíců.

Na všechny produkty zakoupené v našem obchodě (internetovém i kamenném) Vám garantujeme veškerý komfort v záruce i po záruce a to jak profesní, tak informační.

Na hodinky zakoupené u nás poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis + úprava kovového náramku na Vaší ruku ZDARMA.

Na každé zboží zakoupené v našem obchodě dostanete originál krabičku, záruční list a návod v češtině.
Vše o hodinkách
Nejprodávanější
Autem k nám
Autorizovaný prodejce
Světové značky

Hodinky

Elegantní hodinky jsou pro muže praktickým šperkem a pro ženu módním doplňkem ukazující čas. Sportovní hodinky jsou pro ženu i pro muže pomocník při různých fyzických aktivitách. Hodinky dnes svůj hlavní účel ukazatele času mnohdy schovávají za design nebo speciální sportovní funkce.

Hodinky pánské

Pánské hodinky jsou prakticky jediným šperkem, který může nosit každý muž. Hodinky vedle zdobícího efektu a prestiže k mužům zkrátka patří - ať už jsou to speciální hodinky na sportování, vodotěsné, unikátní, klasické na denní nošení nebo elegantní modely do společnosti.

Hodinky dámské

Dámské hodinky k ženám vždy neodmyslitelně patřily a působily na jemném zápěstí velice hezky. Nejvíce žen nosí hodinky jako módní doplněk, módní šperk, který individuálně zkrášluje a zdobí nebo doplňuje moderní šperky, což poté působí jako kompletní sada vkusných klenotů.

Hodinky sportovní

Sportovní hodinky jsou skvělým pomocníkem každého aktivního člověka. Nejen, že ukazují spolu s časem např. stopky, ale mohou být osazovány funkcemi typu krokoměr, odpočet, výškoměr, mezičasy, kompas atd. Sportovní hodinky bývají všechny vodotěsné minimálně na koupání.

Hodinářství a Zlatnictví Tovys

Benešova 1
586 01 Jihlava
tel: 565657100
mobil: 725825236
mail: hodinky@tovys.cz

Nejde-li se Vám k nám dovolat, obsluhujeme nebo hovoříme s jinými zákazníky. Prosím, zavolejte později nebo nám napište na mail hodinky@tovys.cz.
Otevírací doba:
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod
                                           Neděle     Neděle se otevírá pro zákazníky jedoucí si pro zboží dražší 10.000,- kč. Je nutné si domluvit předem, kdy přijedete a v tento čas (od 9 - 18 hod) Vám otevřeme.

Internetové dotazy můžete zasílat kdykoliv.

Jak k nám


Vážený zákazníku, budete-li si chtít pro hodinky zajet k nám na prodejnu, což u drahých prestižních značek je podmínkou, zde Vám v krátkosti píšeme naši polohu. Jste-li z dálky, můžete si spojit výlet do Jihlavy, která leží ve středu republiky prakticky na dálnici, s prohlídkou města, návštěvou krásné zoologické zahrady atd. Naše republika není velká a do Jihlavy je to i z nejvzdálenějších konců naší republiky poměrně blízko.


Vážený zákazníku, 
naše firma odebírá hodinky pouze od oficiálních velkoobchodů dané značky pro Českou Republiku, které určuje přímo výrobce ve Švýcarsku - tímto je dána autorizace pro náš obchod a povolení pro prodej hodinek dané značky. Oficiální velkoobchod pro ČR je veden na oficiálních stránkách každé prstižní značky. Luxusní švýcarské značky mohou prodávat pouze prodejci, kteří mají kamennou prodejnu a interier odpovídá vysokým nárokům pro prodej luxusní značky. Současně je nezbytné mít na prodejně kolekci hodinek dané značky čítající minimálně 40 ks na stojanem dodaných přímo od výrobce. Na hlavních stránkách dané značky najdete nejen velkoobchod pro naší zemi, ale i maloobchodní síť autorizovaných obchodů pro ČR (Store Locator nebo Retailers). Toto je velmi důležité, protože takto si zjistíte autorizovaného prodejce značky a tím máte jistotu, že kupujete originál hodinky s kompletní historií. Současně obdržíte klid v podobě celkového komfortu ze strany našeho obchodu - informace, záruka a pozáruční servis.
Možnosti platby
hotove.png
HOTOVĚ
DOBÍRKOU
DOBÍRKOU
kartou.png
PLATBA KARTOU pouze u přepravy
prevod.png
BANKOVNÍ PŘEVOD
Kontakt
 Tovys Heureka270.png
 Hodinářství a Zlatnictví 
 Tomáš Vyskočil
 Benešova 1, Jihlava
 Husovo nám. 23, Polná
 IČO 61733911
 hodinky@tovys.cz
 tel. 565 657 100
       725 825 236
       728 649 670
Newsletter
© 2011  | Hodinářství Zlatnictví Tovys  |  Benešova 1, 586 01 Jihlava  |  +420 565 657 100  |  hodinky@tovys.cz

Mapa stránek  |  Ochrana osobních údajů  |  Prohlášení o přístupnosti  |  Podmínky užití   |  Obchodní podmínky