Domovská stránka > Světové značky > IWC Schaffhausen
Hodinky IWC Schaffhausen jsou startem do nejvyšší kategorie hodinářských světových značek. Svými omezenými počty hodinek za rok se stává značka IWC raritou v každém modelu, sběratelskou vášní každého hodinkového sběratele. A přitom základ IWC je Amerika - byl to mladý američan, kdo tuto luxusní značku založil. A v tu dobu již bylo známo, že když hodinky, tak ze Švýcarska. Svoji firmu tedy přestěhoval do Švýcarska a začaly se psát dějiny. Dějiny značky, která je známa všem, kteří se hlouběji zaměří na vrchol hodinářského umění.
 
Hodinky IWC do těch 200.000,- kč jsou většinou osazené strojkem Valjoux. Valjoux 7750 je dobrý, to ano. IWC si tento strojek, jak ho koupí z Ety, rozebere, namaže špičkovými oleji, nalapuje základny, namodří šroubky a vyreguluje na maximální možnou přesnost. A kdo má IWC osazené tímto strojkem si pochvaluje přesnost hodinek IWC. Kompletní IWC nám však začíná až u modelů osazených strojky vlastní výroby a ty začínají v cenách kolem 220.000,- kč.

Jejich úžasný stroj se sedmidenní rezervou chodu dává majiteli bezstarostnost a perfektní přesnost. A postačí tyto "sedmideňky" nosit chvilku na ruce a jsou dotažené prakticky naplno - na celých sedm dní. Sedmidenní rezerva chodu u tohoto kalibru je skutečný nadstandard v průmyslu hodinářských strojů. Tento stroj již nacházíme v základních elegantních modelech řady Portuguese, která patří do základních řad této švýcarské značky. A chceme-li se podívat se na špičku modelů IWC, přeskočíme modelové řady Portuguese, Portofino, Vintage Collection, Aquatimer, Pilots, Ingenieur a zastavujeme u hodinek IWC Da Vinci. Modelová řada sama pro sebe.

Hodinky, které vynikají mezi hodinkami. Ano, tak toto je investice, toto jsou hodinky v pravém slova smyslu. Multifunkční strojek s mechanickým perpetuál kalendářem vsazený do zlatého pouzdra vyrobeného s nadčasově klasickým designem - to je pouhé "naladění" na notu vrcholu hodinářské preciznosti. A pak se nemůžeme divit, že v těchto limitovaných edicích stojí jedny tyto hodinky cca. 9.000.000,- kč.

Hodinky jsou elitou hodinářství, a proto se není čemu divit, že si je mohou dovolit vysoce postavení lidé z řad politiků, herců nebo sportovců. Mezi majitele hodinek ICW patří Orlando Bloom, Harrison Ford nebo Tom Cruise. Hodinky značky IWC můžeme rozdělit do následujících kolekcí, mezi které zařadíme Big Pilot´s Watch. K hodinkám se pojí nadčasový design pouzdra a pásku. K další významné kolekci náleží  hodinky z řady Portuguesse. Hned získáte jedinečný pocit že vlastníte elegantní hodinky, které Vám bude okolí závidět. V případě, že se rádi plavíte na vodě a rádi slýcháváte jak Vám lidé říkají kapitáne,  měli byste nosit na svém zápěstí hodinky z kolekce Regulateur.

Jedině to pravé umění, které IWC vytváří je hlavně prostřednictvím inovativního přístupu a nejvyššího stupně řemeslného zpracování. Tato prestižní značka vyrábí robustní hodinky pro profesionální použití, ale též hodinky s velmi složitými strojky v té nejlepší kvalitě. 
 
Společnost má své dobré jméno spojeno i v jiných sférách, co se týče sociální a ekologické odpovědnosti. Podporuje například nadaci Charlese Darwina, která bojuje za zachování flóra a fauny na Galapágách. Filozofií IWC je specializace na inovaci mechanických strojků hodinek. U hodinek značky IWC Schaffhausen můžete očekávat nejen přesnost, funkční design a dlouhou životnost. Není tedy divu, že mezi funkcemi hodinek najdete výkonovou rezervu, věčný kalendář, tourbillon nebo minutý opakovač.

Je kladen obrovský důraz na konstrukci a design s použitím moderních výrobních technologií. Proto si designéři a konstruktéři musí klást nejrůznější otázky například jakých cílů chtějí dosáhnout a jak složité hodinky chtějí navrhnout. U IWC je vše pečlivě promyšleno a vše má svůj osobitý význam. Design číselníku, náramku, displeje i funkce jsou týmovou spolupráci, tak to jde vše ruku v ruce.
Důmyslný vývoj se systémem řízení jakosti je pod náročnou kontrolou a testováním, čímž je dosaženo garance kvality nejvyššího řádu.

IWC zaručuje testy opotřebení již ve fázi návrhu hodinek, to proto aby byly zjištěny minimální požadavky na součásti, které jsou ve výsledku vystaveny neobvykle vysokému opotřebení. Velice názorným příkladem je Aquatimer určený potápěčům, který je testován dva týdny v solném roztoku o teplotě 37°, aby byla zjištěna jeho odolnost vůči korozi. Následně jeho otočná luneta podstoupí test při využití ekvivalentu čtyř ponorů za den, které zaručují u hodinek minimální životnost 10 let. Materiály které jsou vybírány musí prokázat to, že nebudou korodovat při běžném denním používání nebo dokonce agresivní ve slané vodě.

Hodinky jsou umisťovány ve zkušební komoře, kde po dobu až několika týdnů odolávají změnám teplot -20° a 70° a až 95 procentní relativní vlhkosti. Sklíčka a ciferníky jsou vystaveny silnému ultrafialovému záření a po ukončení tohoto náročného testu, nesmí prokázat změnu barvy. Není radno se divit tomu, že takto odzkoušené hodinky musí obstát ve všech situacích, které se vyskytují v reálném životě. Různé komponenty jsou vyráběny s neobyčejnou přesností a to i na +/-0,02 mm.

Kvalita každého výrobku, je zaručena důslednou kontrolou a není tedy pochyb o bezproblémovém chodu hodinek.
Vše o hodinkách
Nejprodávanější
Autem k nám
Autorizovaný prodejce
Světové značky

Hodinky

Elegantní hodinky jsou pro muže praktickým šperkem a pro ženu módním doplňkem ukazující čas. Sportovní hodinky jsou pro ženu i pro muže pomocník při různých fyzických aktivitách. Hodinky dnes svůj hlavní účel ukazatele času mnohdy schovávají za design nebo speciální sportovní funkce.

Hodinky pánské

Pánské hodinky jsou prakticky jediným šperkem, který může nosit každý muž. Hodinky vedle zdobícího efektu a prestiže k mužům zkrátka patří - ať už jsou to speciální hodinky na sportování, vodotěsné, unikátní, klasické na denní nošení nebo elegantní modely do společnosti.

Hodinky dámské

Dámské hodinky k ženám vždy neodmyslitelně patřily a působily na jemném zápěstí velice hezky. Nejvíce žen nosí hodinky jako módní doplněk, módní šperk, který individuálně zkrášluje a zdobí nebo doplňuje moderní šperky, což poté působí jako kompletní sada vkusných klenotů.

Hodinky sportovní

Sportovní hodinky jsou skvělým pomocníkem každého aktivního člověka. Nejen, že ukazují spolu s časem např. stopky, ale mohou být osazovány funkcemi typu krokoměr, odpočet, výškoměr, mezičasy, kompas atd. Sportovní hodinky bývají všechny vodotěsné minimálně na koupání.

Hodinářství a Zlatnictví Tovys

Benešova 1
586 01 Jihlava
tel: 565657100
mobil: 725825236
mail: hodinky@tovys.cz

Nejde-li se Vám k nám dovolat, obsluhujeme nebo hovoříme s jinými zákazníky. Prosím, zavolejte později nebo nám napište na mail hodinky@tovys.cz.
Otevírací doba:
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod
                                           Neděle     Neděle se otevírá pro zákazníky jedoucí si pro zboží dražší 10.000,- kč. Je nutné si domluvit předem, kdy přijedete a v tento čas (od 9 - 18 hod) Vám otevřeme.

Internetové dotazy můžete zasílat kdykoliv.

Jak k nám


Vážený zákazníku, budete-li si chtít pro hodinky zajet k nám na prodejnu, což u drahých prestižních značek je podmínkou, zde Vám v krátkosti píšeme naši polohu. Jste-li z dálky, můžete si spojit výlet do Jihlavy, která leží ve středu republiky prakticky na dálnici, s prohlídkou města, návštěvou krásné zoologické zahrady atd. Naše republika není velká a do Jihlavy je to i z nejvzdálenějších konců naší republiky poměrně blízko.


Vážený zákazníku, 
naše firma odebírá hodinky pouze od oficiálních velkoobchodů dané značky pro Českou Republiku, které určuje přímo výrobce ve Švýcarsku - tímto je dána autorizace pro náš obchod a povolení pro prodej hodinek dané značky. Oficiální velkoobchod pro ČR je veden na oficiálních stránkách každé prstižní značky. Luxusní švýcarské značky mohou prodávat pouze prodejci, kteří mají kamennou prodejnu a interier odpovídá vysokým nárokům pro prodej luxusní značky. Současně je nezbytné mít na prodejně kolekci hodinek dané značky čítající minimálně 40 ks na stojanem dodaných přímo od výrobce. Na hlavních stránkách dané značky najdete nejen velkoobchod pro naší zemi, ale i maloobchodní síť autorizovaných obchodů pro ČR (Store Locator nebo Retailers). Toto je velmi důležité, protože takto si zjistíte autorizovaného prodejce značky a tím máte jistotu, že kupujete originál hodinky s kompletní historií. Současně obdržíte klid v podobě celkového komfortu ze strany našeho obchodu - informace, záruka a pozáruční servis.
Možnosti platby
hotove.png
HOTOVĚ
DOBÍRKOU
DOBÍRKOU
kartou.png
PLATBA KARTOU pouze u přepravy
prevod.png
BANKOVNÍ PŘEVOD
Kontakt
 Tovys Heureka270.png
 Hodinářství a Zlatnictví 
 Tomáš Vyskočil
 Benešova 1, Jihlava
 Husovo nám. 23, Polná
 IČO 61733911
 hodinky@tovys.cz
 tel. 565 657 100
       725 825 236
       728 649 670
Newsletter
© 2011  | Hodinářství Zlatnictví Tovys  |  Benešova 1, 586 01 Jihlava  |  +420 565 657 100  |  hodinky@tovys.cz

Mapa stránek  |  Ochrana osobních údajů  |  Prohlášení o přístupnosti  |  Podmínky užití   |  Obchodní podmínky