Panerai svoji stabilitu na světovém hodinářském poli ukazuje již bezmála od roku 1860. Značka Panerai vznikla díky svému zakladateli Giovanni Panerai v roce 1860 v italské Florencii. Hodinky jako takové se ale vyrábí ve švýcarském Neuchâtelu. Do pouzdra hodinek této prestižní značky jsou vsazeny strojky ETA. Hodinky Panerai hráli roli i během druhé světové války.

Ten kdo si zakoupí hodinky Panerai, dá se považovat za znalce a fajnšmekra. 

Panerai se stal důležitým článkem královského italského námořnictva, neboť se stal oficiálním dodavatelem hodinek Regia Marina. Hodinky mají design současné doby a dá se říct, že vše je „by Panerai“. Hodinky jsou osazeny strojkem značky Rolex. Dobrou reklamou pro tuto značku byl herec Sylvester Stallone, který si zakoupil hodinky z kolekce Luminor a navíc je měl při natáčení filmu Denní světlo. Panerai si razí svou cestu v produkci a designu hodinek a dá se rozlčenit na hodinky historické, současné a speciální vydání.
 
Společnost Panerai vyrábí ve speciální edici méně hodinek, než jaké jsou požadavky na trhu. Obchodníci obdrží pouze pár kousků z určité limitované edice každý rok. Není se čemu divit, že existují dlouhé čekací seznamy na tuto značku.

Bohatá tradice, technické know-how, to vše nese filozofii značky Panerai. Společnost se snaží svým zákazníkům  nabídnout spolehlivé hodinky, které splňují jen ta nejvyšší kritéria během výroby co se týče švýcarských technologií a v neposlední řadě znaky italského designu. U této značky můžeme vidět jak se snoubí kreativita, technické schopnosti a smysl pro design. To vše je dáno do souladu s aktuálními trendy.
V roce 2000 vyrábí hodinky Luminor Submersible pro profesionální potápěče a určený aby vydržely vodotěsnost v hloubce 1000 metrů. Jsou vybeveny heliovým ventilem, ten je totiž nezbytný pro dekompresi. Safírové sklíčko má tloušťku 5,1 mm.

Nadšenci a sběratelé značky Panerai mohou navštívit boutique ve Florencii na náměstí Piazza San Giovanni. Právě na tomto místě jsou k prohlédnutí speciální edice, výrobní série nebo aktuální kolekce. 

Společnost představila první strojek s kalibrem P.2002. Jedná se o mechanický pohyb s nejnovější technickou koncepcí v rámci rezervy chodu 8 dnů.  Hodinky s tímto kalibrem jsou vybaveny funkcí GMT času. Vývoj tohoto strojku trval čtyři rok v důsledku jeho technické náročnosti.

Přesně po deseti letech od zavedení kalibru P.2002 úspěšně zavedla společnost další tři kalibry a to: P.2003, P.2004, P.2005. Na těchto kalibrech Panerai staví společnost svou budoucnost.  

To co přitáhne a naláká a co je atraktivní na hodinkách Panerai je mohutný vzhled a jednoduchost provedení. Ciferníky jsou nádherně ozdobeny velkými číslicemi, což ve výsledku přispívá k dobré čitelnosti.  Lákadlem značky Panerai je jednoduchost hodinek, která  se bezpochyby s dlouholetou tradicí a kvalitou staly legendárními. 
Vše o hodinkách
Nejprodávanější
Autem k nám
Autorizovaný prodejce
Světové značky

Hodinky

Elegantní hodinky jsou pro muže praktickým šperkem a pro ženu módním doplňkem ukazující čas. Sportovní hodinky jsou pro ženu i pro muže pomocník při různých fyzických aktivitách. Hodinky dnes svůj hlavní účel ukazatele času mnohdy schovávají za design nebo speciální sportovní funkce.

Hodinky pánské

Pánské hodinky jsou prakticky jediným šperkem, který může nosit každý muž. Hodinky vedle zdobícího efektu a prestiže k mužům zkrátka patří - ať už jsou to speciální hodinky na sportování, vodotěsné, unikátní, klasické na denní nošení nebo elegantní modely do společnosti.

Hodinky dámské

Dámské hodinky k ženám vždy neodmyslitelně patřily a působily na jemném zápěstí velice hezky. Nejvíce žen nosí hodinky jako módní doplněk, módní šperk, který individuálně zkrášluje a zdobí nebo doplňuje moderní šperky, což poté působí jako kompletní sada vkusných klenotů.

Hodinky sportovní

Sportovní hodinky jsou skvělým pomocníkem každého aktivního člověka. Nejen, že ukazují spolu s časem např. stopky, ale mohou být osazovány funkcemi typu krokoměr, odpočet, výškoměr, mezičasy, kompas atd. Sportovní hodinky bývají všechny vodotěsné minimálně na koupání.

Hodinářství a Zlatnictví Tovys

Benešova 1
586 01 Jihlava
tel: 565657100
mobil: 725825236
mail: hodinky@tovys.cz

Nejde-li se Vám k nám dovolat, obsluhujeme nebo hovoříme s jinými zákazníky. Prosím, zavolejte později nebo nám napište na mail hodinky@tovys.cz.
Otevírací doba:
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod
                                           Neděle     Neděle se otevírá pro zákazníky jedoucí si pro zboží dražší 10.000,- kč. Je nutné si domluvit předem, kdy přijedete a v tento čas (od 9 - 18 hod) Vám otevřeme.

Internetové dotazy můžete zasílat kdykoliv.

Jak k nám


Vážený zákazníku, budete-li si chtít pro hodinky zajet k nám na prodejnu, což u drahých prestižních značek je podmínkou, zde Vám v krátkosti píšeme naši polohu. Jste-li z dálky, můžete si spojit výlet do Jihlavy, která leží ve středu republiky prakticky na dálnici, s prohlídkou města, návštěvou krásné zoologické zahrady atd. Naše republika není velká a do Jihlavy je to i z nejvzdálenějších konců naší republiky poměrně blízko.


Vážený zákazníku, 
naše firma odebírá hodinky pouze od oficiálních velkoobchodů dané značky pro Českou Republiku, které určuje přímo výrobce ve Švýcarsku - tímto je dána autorizace pro náš obchod a povolení pro prodej hodinek dané značky. Oficiální velkoobchod pro ČR je veden na oficiálních stránkách každé prstižní značky. Luxusní švýcarské značky mohou prodávat pouze prodejci, kteří mají kamennou prodejnu a interier odpovídá vysokým nárokům pro prodej luxusní značky. Současně je nezbytné mít na prodejně kolekci hodinek dané značky čítající minimálně 40 ks na stojanem dodaných přímo od výrobce. Na hlavních stránkách dané značky najdete nejen velkoobchod pro naší zemi, ale i maloobchodní síť autorizovaných obchodů pro ČR (Store Locator nebo Retailers). Toto je velmi důležité, protože takto si zjistíte autorizovaného prodejce značky a tím máte jistotu, že kupujete originál hodinky s kompletní historií. Současně obdržíte klid v podobě celkového komfortu ze strany našeho obchodu - informace, záruka a pozáruční servis.
Možnosti platby
hotove.png
HOTOVĚ
DOBÍRKOU
DOBÍRKOU
kartou.png
PLATBA KARTOU pouze u přepravy
prevod.png
BANKOVNÍ PŘEVOD
Kontakt
 Tovys Heureka270.png
 Hodinářství a Zlatnictví 
 Tomáš Vyskočil
 Benešova 1, Jihlava
 Husovo nám. 23, Polná
 IČO 61733911
 hodinky@tovys.cz
 tel. 565 657 100
       725 825 236
       728 649 670
Newsletter
© 2011  | Hodinářství Zlatnictví Tovys  |  Benešova 1, 586 01 Jihlava  |  +420 565 657 100  |  hodinky@tovys.cz

Mapa stránek  |  Ochrana osobních údajů  |  Prohlášení o přístupnosti  |  Podmínky užití   |  Obchodní podmínky