Hodinky Patek Philippe již nejsou pouhou časomírou, měření času nám zde tato luxusní značka podává doslova na zlatém podnose. Složité mechanismy v nádherných designech řadí tuto značku mezi světovou špičku mezi výrobci hodinek.

Patek Phillipe je značka velmi luxusních švýcarských hodinek. Samotná výroba hodinek se provádí v Ženevě a Vallé de Joux.  Historie se datuje do roku 1839, kdy Antoni Patek začal s výrobou kapesních hodinek. V roce 1845 se do rodinné firmy přidal i Adrien Philippe a přispěl do ní svým vynálezem bezklíčového točivého mechanismu.
 
Své první náramkové hodinky Patek Philippe představil v roce 1868. Tato dnes již světoznámá firma byla též průkopníkem věčného kalendáře, oddělená vteřinová ručka, chronograf = stopky aj. Svou dlouhou tradicí si Patek Philippe udržuje renomé při výrobě z velké části hlavně mechanických automatických hodinek. Firma s takovou historií i kvalitou má i odpovídající nároky  na výrobu vlastních hodinek.
Patek Philippe jsou velmi ceněné hodinky z důvodů vysoké pořizovací ceny a tím pádem se i vysoká uzavírací cena zaznamenává i na aukcích po celém světě. Zatím nejdražší hodinky které se 10. května 2010 vydražily prostřednictvím aukce v Ženevě, které zakoupilo švýcarské muzeum. Celková částka hodinek se vyšplhala na 6,26 milionu švýcarských franků.

Ke 150. výročí založení společnosti Patek Philippe byly vyrobeny v roce 1989 hodinky, které mají jeden z nejsložitějších mechanických strojků. Co víc, tyto hodinky v sobě ukrývají 339 funkcí a to včetně času východu slunce, hvězdného času, porovnání času a mnoho další ukazatelů.

Patek Philippe má naprostou tvůrčí svobodu z hlediska designu, výroby, a proto se odborníci shodují, že tato značka hodinek patří mezi nejlepší na světě. Tyto precizní a nadčasově elegantní hodinky jsou skutečně na výši a za tuto kvalitu je třeba i zaplatit. Vzhledem k vyšším cenám těchto hodinek a z důvodů dané prestiže se hodinky hrdě předávají z jedné generace na druhou. Díky dlouholeté tradici a výsledku nejnovějších technologií a to vše spojené s tradičním hodinářským know-how, má tato značka to nejvyšší možné renomé.

Patek Philippe má své obchody na těch největších bulvárech v Paříži, Ženevě nebo Londýně.

Inovace je to, co je hybnou silou společnosti . Patek Philippe se cíleně zaměřeně na tvůrčí výzkum a vývoj a též na rozvíjení nejmodernějších technologií. Průlomové inovace jsou jádrem marketingové a výrobní politiky této společnosti. Rok co rok přináší Patek Philippe zajímavé a praktické produkty, což je jakýsi popud jako námět na celoživotní šperk . Právě zde může zákazník vidět, že inovace je součástí tradice společnosti Patek Philippe.

Tradiční dovednosti a zkušenosti s know-how, která se po staletí nemění, jsou předávány stále novým generacím. Tím pádem je zachována hodinářská kvalita a excelence. To budí respekt a to nejen u mistrů hodinářů. Každé hodinky jsou individuálně sestavené a ručně regulovány, to díky dovednosti řemeslníků. To vše je jádrem oddanosti k dokonalosti, která má stále bezkonkurenční pověst Patek Philippe.
Většina modelů je vyráběna jen v malém množství, tudíž jsou všechny modely více známé. Pokud vlastníte Patek Philippe, tak si buďte jistý, že máte něco co má skutečnou hodnotu. Z finančního hlediska je nesmírně obtížné měřit hodnotu Patek Philippe, co ale přispívá dané hodnotě je design, kvalita zpracování a spolehlivost. To vše činí z hodinek hodnotným pokladem. 

Hodinky Patek Philippe se dají považovat za umělecké skvosty, neboť jejich krása je odrazem mechanické dokonalosti. Cílem je vždy najít dokonalou rovnováhu mezi klasicismem a modernitou. Pro Patek Philippe je důležité to, že co je považováno za hodné ponese právě toto označení, tento symbol. Výsledkem je pak nadčasový vývoj, který dokládá trvalý úspěch a to nejen na prestižních aukcích.

Prvořadým krokem při tvorbě skutečně spolehlivých, dá se říct že i exkluzivních i originálních hodinek je výzkum a vývoj. Ten se zaměřuje na dvě oblasti a to, pohyb a vnější části, kam můžeme zahrnout pouzdro a náramek. O to jak hodinky budou vypadat a jaké budou mít funkce se stará tým kvalifikovaných inženýrů a techniků. Jejich hlavní zájem je ve vytváření nových kalibrů, nových funkcí, i zvyšování spolehlivosti chodu. V souvislosti s obrovskými nároky trvá zhruba  3 až 5 let vyvinout nový model  hodinek. Některé opravdu výjimečné kousky požadují dokonce 9 let na jejich vývoj. Takovou raritou je například kalibr 89. Právě tyto hodinky Patek Philippe se považují za nejsložitější  kapesní hodinky.
 
U společnosti Patek Philippe je známo, že klade velký důraz na vývoj nových mechanismů, technologií a výrobních postupů. Společnost úzce spolupracuje s externími výzkumnými institucemi, vývojovými laboratořemi a vzdělávacími institucemi. Patek Philippe je jednou z mála hodinářskou společností nacházející se ve Švýcarsku, která se může pyšnit všemi výrobními kroky od vývoje až po konečnou montáž sama. Komponenty jsou vyrobeny za použití špičkových technologií, ručně zpracovaných, a to vše v souladu s letitou tradicí.

Kontroly prováděné na hodinkách svědčí o velmi vysokých standardech a tím pádem zaručují výjimečnou kvalitu a spolehlivost. Důkazem sám o sobě je průměr samonatahovacích hodinek, které vydrží 1200 hodin poté,co opustí dílnu Patek Philippe. 
Vše o hodinkách
Nejprodávanější
Autem k nám
Autorizovaný prodejce
Světové značky

Hodinky

Elegantní hodinky jsou pro muže praktickým šperkem a pro ženu módním doplňkem ukazující čas. Sportovní hodinky jsou pro ženu i pro muže pomocník při různých fyzických aktivitách. Hodinky dnes svůj hlavní účel ukazatele času mnohdy schovávají za design nebo speciální sportovní funkce.

Hodinky pánské

Pánské hodinky jsou prakticky jediným šperkem, který může nosit každý muž. Hodinky vedle zdobícího efektu a prestiže k mužům zkrátka patří - ať už jsou to speciální hodinky na sportování, vodotěsné, unikátní, klasické na denní nošení nebo elegantní modely do společnosti.

Hodinky dámské

Dámské hodinky k ženám vždy neodmyslitelně patřily a působily na jemném zápěstí velice hezky. Nejvíce žen nosí hodinky jako módní doplněk, módní šperk, který individuálně zkrášluje a zdobí nebo doplňuje moderní šperky, což poté působí jako kompletní sada vkusných klenotů.

Hodinky sportovní

Sportovní hodinky jsou skvělým pomocníkem každého aktivního člověka. Nejen, že ukazují spolu s časem např. stopky, ale mohou být osazovány funkcemi typu krokoměr, odpočet, výškoměr, mezičasy, kompas atd. Sportovní hodinky bývají všechny vodotěsné minimálně na koupání.

Hodinářství a Zlatnictví Tovys

Benešova 1
586 01 Jihlava
tel: 565657100
mobil: 725825236
mail: hodinky@tovys.cz

Nejde-li se Vám k nám dovolat, obsluhujeme nebo hovoříme s jinými zákazníky. Prosím, zavolejte později nebo nám napište na mail hodinky@tovys.cz.
Otevírací doba:
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod
                                           Neděle     Neděle se otevírá pro zákazníky jedoucí si pro zboží dražší 10.000,- kč. Je nutné si domluvit předem, kdy přijedete a v tento čas (od 9 - 18 hod) Vám otevřeme.

Internetové dotazy můžete zasílat kdykoliv.

Jak k nám


Vážený zákazníku, budete-li si chtít pro hodinky zajet k nám na prodejnu, což u drahých prestižních značek je podmínkou, zde Vám v krátkosti píšeme naši polohu. Jste-li z dálky, můžete si spojit výlet do Jihlavy, která leží ve středu republiky prakticky na dálnici, s prohlídkou města, návštěvou krásné zoologické zahrady atd. Naše republika není velká a do Jihlavy je to i z nejvzdálenějších konců naší republiky poměrně blízko.


Vážený zákazníku, 
naše firma odebírá hodinky pouze od oficiálních velkoobchodů dané značky pro Českou Republiku, které určuje přímo výrobce ve Švýcarsku - tímto je dána autorizace pro náš obchod a povolení pro prodej hodinek dané značky. Oficiální velkoobchod pro ČR je veden na oficiálních stránkách každé prstižní značky. Luxusní švýcarské značky mohou prodávat pouze prodejci, kteří mají kamennou prodejnu a interier odpovídá vysokým nárokům pro prodej luxusní značky. Současně je nezbytné mít na prodejně kolekci hodinek dané značky čítající minimálně 40 ks na stojanem dodaných přímo od výrobce. Na hlavních stránkách dané značky najdete nejen velkoobchod pro naší zemi, ale i maloobchodní síť autorizovaných obchodů pro ČR (Store Locator nebo Retailers). Toto je velmi důležité, protože takto si zjistíte autorizovaného prodejce značky a tím máte jistotu, že kupujete originál hodinky s kompletní historií. Současně obdržíte klid v podobě celkového komfortu ze strany našeho obchodu - informace, záruka a pozáruční servis.
Možnosti platby
hotove.png
HOTOVĚ
DOBÍRKOU
DOBÍRKOU
kartou.png
PLATBA KARTOU pouze u přepravy
prevod.png
BANKOVNÍ PŘEVOD
Kontakt
 Tovys Heureka270.png
 Hodinářství a Zlatnictví 
 Tomáš Vyskočil
 Benešova 1, Jihlava
 Husovo nám. 23, Polná
 IČO 61733911
 hodinky@tovys.cz
 tel. 565 657 100
       725 825 236
       728 649 670
Newsletter
© 2011  | Hodinářství Zlatnictví Tovys  |  Benešova 1, 586 01 Jihlava  |  +420 565 657 100  |  hodinky@tovys.cz

Mapa stránek  |  Ochrana osobních údajů  |  Prohlášení o přístupnosti  |  Podmínky užití   |  Obchodní podmínky