Rolex je logo spojované s hodinářským luxusem a tradicí. Vlastní výroba strojů činí hodinky Rolex originálními již v základních modelech. Rolex je švýcarský výrobce vysoce kvalitních náramkových hodinek. Denně produkuje cca 2000 hodinek a díky svým příjmům vlastní časopis BusinessWeek. Rolex vyvinul profesionální hodinky, které již od samého počátku sloužily jako nástroje, jejichž funkce šly daleko za hranici obyčejného určování času. To vše díky dokonalému zvládnutí chronometrické přesnosti a odolnosti proti vodě a spoustou dalších specifických funkcí.

Hodinky jsou určeny pro profesionální užívání při potápění, letectví, hory a nebo lezení. S touto značkou je spojeno několik světových prvenství. Jacques Piccard využil hodinek Rolex při ponorném potápění k Mariánskému příkopu do hloubky 10.916 m. Hillary nosil hodinky  Rolex při expedici  na Mount Everest ve výšce 8848 m. Mezi další „nej“ této značky patří představení prvních vodotěsných hodinek nebo hodinek se samonatahovacím strojkem.
 
Historie prestižní značky Rolex je spojena s vizionářem Hansem Wilsdorfem, který je samotný zakladatel  této prestiže. Ten jako mladík vkročil do světa švýcarského hodinářství na počátku 20. století, tedy v době, kdy kapesní hodinky byly na denním pořádku. Vysnil si myšlenku hodinek, které by se mohly nosit na zápěstí. První hodinky tohoto typu ale nebyly příliš přesné v té době, ale Hans Wilsdorf předvídal, že by se mohly stát elegantními a spolehlivými. Největším problémem bylo přesvědčit veřejnost o spolehlivosti těchto hodinek, které byly inovací oproti dosavadním.
 
V roce 1931 Rolex vynalezl a zároveň si nechal patentovat světově první samostatně natahovací mechanismus s věčným rotorem. Tento důmyslný systém je dnes již na počátku všech moderních automatických hodinek.

Hodinky značky Rolex jsou vyrobené z nejlepších materiálů a spojené s tou nejvyšší pozorností k detailům. Všechny hodinky podléhají přísné kontrole a přezkoušení. A právě tyto hodnoty učinily hodinky Rolex světově proslulou značkou. Robustný a spolehlivý, to jsou slova, která zaručují že každý pohyb společně s vysokým výkonem, je právem oceněný certifikovaným švýcarským chronometrem.

Rolex používá ocel 904L pro ocelová pouzdra hodinek. 904L je obvykle vyhrazena pro chemický průmysl, kde je maximální odolnost proti korozi zcela zásadní. Super lehká slitina, ocel 904L je extrémně odolný a vysoce leštitelný materiál. Všechny hodinky značky Rolex jsou symfonií přesnosti: hodináři, designéři i klenotníci přispívají svým know-how a uměním.

Vysoká přesnost, ta je zaručena díky samonatahovacímu strojku Oyster, který je zcela vyroben a právem nese značku „Made by Rolex“. Každý strojek zaručuje dlouhodobě vysoký výkon. Strojky jsou robustný a spolehlivý. Není třeba se bát tedy fyzické náročnosti nebo pohodových chvilek ve společnosti, neboť Rolex je úředně certifikovaným švýcarským chronometrem. To co motivovalo Rolex k patentování něčeho neobvyklého bylo vytvoření speciální lunety s cerachromových diskem.

Ten zabraňuje poškrábání nebo opotřebení při  vystavení slunečnímu záření . Luneta je vyrobena z velmi tvrdé keramiky. Má vynikající antikorozní vlastnosti a samotná barva zůstává nedotčena při ultrafialovém záření. Je prakticky nepoškrabatelná. 

Rolex nabízí tři specifické modelové řady a to: Oyster Perpetual, Professional a Cellini.  Řada Cellini je známá svou vysokou kvalitou pro detail  a elegancí hodinek. Prominentní funkcí hodinek Rolex je perpetum motion nebo-li stálý chod. V praxi to znamená, že minutová ručička je trvale pohyblivá v rychlém chodu okolo ciferníku.

Obrovským problémem této značky je padělání  hodinek Rolex. Tudíž by je všichni budoucí majitelé měli nakupovat od autorizovaných prodejců. Rolex je jednou z nejvíce padělaných značek na světě. Rychlým způsobem jak odlišit pravé Rolexky od kopií je, se podívat na rychlost minutové ručičky (funkce perpetual motion). Takto se odliší pravé hodinky Rolex od těch falešných...
 
Vše o hodinkách
Nejprodávanější
Autem k nám
Autorizovaný prodejce
Světové značky

Hodinky

Elegantní hodinky jsou pro muže praktickým šperkem a pro ženu módním doplňkem ukazující čas. Sportovní hodinky jsou pro ženu i pro muže pomocník při různých fyzických aktivitách. Hodinky dnes svůj hlavní účel ukazatele času mnohdy schovávají za design nebo speciální sportovní funkce.

Hodinky pánské

Pánské hodinky jsou prakticky jediným šperkem, který může nosit každý muž. Hodinky vedle zdobícího efektu a prestiže k mužům zkrátka patří - ať už jsou to speciální hodinky na sportování, vodotěsné, unikátní, klasické na denní nošení nebo elegantní modely do společnosti.

Hodinky dámské

Dámské hodinky k ženám vždy neodmyslitelně patřily a působily na jemném zápěstí velice hezky. Nejvíce žen nosí hodinky jako módní doplněk, módní šperk, který individuálně zkrášluje a zdobí nebo doplňuje moderní šperky, což poté působí jako kompletní sada vkusných klenotů.

Hodinky sportovní

Sportovní hodinky jsou skvělým pomocníkem každého aktivního člověka. Nejen, že ukazují spolu s časem např. stopky, ale mohou být osazovány funkcemi typu krokoměr, odpočet, výškoměr, mezičasy, kompas atd. Sportovní hodinky bývají všechny vodotěsné minimálně na koupání.

Hodinářství a Zlatnictví Tovys

Benešova 1
586 01 Jihlava
tel: 565657100
mobil: 725825236
mail: hodinky@tovys.cz

Nejde-li se Vám k nám dovolat, obsluhujeme nebo hovoříme s jinými zákazníky. Prosím, zavolejte později nebo nám napište na mail hodinky@tovys.cz.
Otevírací doba:
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod
                                           Neděle     Neděle se otevírá pro zákazníky jedoucí si pro zboží dražší 10.000,- kč. Je nutné si domluvit předem, kdy přijedete a v tento čas (od 9 - 18 hod) Vám otevřeme.

Internetové dotazy můžete zasílat kdykoliv.

Jak k nám


Vážený zákazníku, budete-li si chtít pro hodinky zajet k nám na prodejnu, což u drahých prestižních značek je podmínkou, zde Vám v krátkosti píšeme naši polohu. Jste-li z dálky, můžete si spojit výlet do Jihlavy, která leží ve středu republiky prakticky na dálnici, s prohlídkou města, návštěvou krásné zoologické zahrady atd. Naše republika není velká a do Jihlavy je to i z nejvzdálenějších konců naší republiky poměrně blízko.


Vážený zákazníku, 
naše firma odebírá hodinky pouze od oficiálních velkoobchodů dané značky pro Českou Republiku, které určuje přímo výrobce ve Švýcarsku - tímto je dána autorizace pro náš obchod a povolení pro prodej hodinek dané značky. Oficiální velkoobchod pro ČR je veden na oficiálních stránkách každé prstižní značky. Luxusní švýcarské značky mohou prodávat pouze prodejci, kteří mají kamennou prodejnu a interier odpovídá vysokým nárokům pro prodej luxusní značky. Současně je nezbytné mít na prodejně kolekci hodinek dané značky čítající minimálně 40 ks na stojanem dodaných přímo od výrobce. Na hlavních stránkách dané značky najdete nejen velkoobchod pro naší zemi, ale i maloobchodní síť autorizovaných obchodů pro ČR (Store Locator nebo Retailers). Toto je velmi důležité, protože takto si zjistíte autorizovaného prodejce značky a tím máte jistotu, že kupujete originál hodinky s kompletní historií. Současně obdržíte klid v podobě celkového komfortu ze strany našeho obchodu - informace, záruka a pozáruční servis.
Možnosti platby
hotove.png
HOTOVĚ
DOBÍRKOU
DOBÍRKOU
kartou.png
PLATBA KARTOU pouze u přepravy
prevod.png
BANKOVNÍ PŘEVOD
Kontakt
 Tovys Heureka270.png
 Hodinářství a Zlatnictví 
 Tomáš Vyskočil
 Benešova 1, Jihlava
 Husovo nám. 23, Polná
 IČO 61733911
 hodinky@tovys.cz
 tel. 565 657 100
       725 825 236
       728 649 670
Newsletter
© 2011  | Hodinářství Zlatnictví Tovys  |  Benešova 1, 586 01 Jihlava  |  +420 565 657 100  |  hodinky@tovys.cz

Mapa stránek  |  Ochrana osobních údajů  |  Prohlášení o přístupnosti  |  Podmínky užití   |  Obchodní podmínky