Hodinky Zenith vzešly ve světovou známost nejvíce svým automatickým strojkem, který má 36.000 kmitů setrvačky za jednu hodinu. Tímto je docíleno na mechanický stroj opravdu velmi vysoké přesnosti. Zenith je švýcarská značka hodinek, kterou založil Georges Favre Jacot. Dlouholetá pověst značky Zenith souvisí s dlouholetou pověstí, která je v souladu s kvalitou a precizností svých hodinek. Zenith je jednou z mála švýcarských značek hodinek, které vyvinuly své vlastní mechanické strojky – Elite (standardní typ strojku) a El Primero (chronograf).

Chronografy El Primero kmitují rychlostí 36.000 kmitočtů za hodinu. Byly schopny měřit též krátké časové intervaly na desetinu vteřiny. Tyto modely se staly legendárními  a zapsaly se také jako zatím nepřekonatelný rekord světa.

Kromě přesných údajů týkajících se času, slouží chronografy pro přesné měření délky akce. Hodinky Zenith jsou skutečnost přesností hodinářských výrobců. Kalibr El Primero představuje totiž technický vývoj vzhledem k jeho 10 vysokofrekvenčním vibracím na vteřinu.  Od roku 1969 je tento sériově vyráběný kalibr, který dosahuje nejvyšší úrovně přesnosti. Přesnost a spolehlivost jsou dva nejdůležitější faktory, které Zenith při určování ekonomických a strategických cílů bere na vědomí.
Odolnost vůči těm nejextrémnějším podmínkám s ohlédnutím na to, aby se strojky neodchylovaly od přesného měření. Proto i nadále slouží hodinky pro příslušníky letectva, námořnictva a nebo pro expediční a velké průzkumné mise.

Hodinky, které patřily  politickému a duchovnímu vůdci Indie Mahatma Gandhi, byly vydraženy v New Yorku za 1,8 milionu dolarů. Výroba  Zenith hodinek může trvat i 9 měsíců. Během té doby, se na celém procesu od samotného počátku určité myšlenky, přes zhotovení, výrobu až k samotnému prodeji podílí na 80 profesí. Jen ti co mají talent a zkušenosti mohou vyrábět tak skvělé hodinky, jako je značka Zenith.

Takovou tradici s dlouholetou spojeností všech zákazníků si společnost Zenith předchází zaměstnáváním odborníků, kteří mají cit pro technický vývoj a umění . v hodinářském průmyslu jde totiž o miniaturizaci, dekoraci a práci s materiály jako je zlato, ocel a šperky. U společnosti Zenith toto všechno platí dvojnásobně.

Vývoj v hodinářství jde neustále kupředu a značka Zenith jde s ním. Zenith vyvíjí a vyrábí hodinky s obrovskou škálou funkcí od výkonové rezervy, velkého datu, přes perpetual calendar (věčný kalendář), měsíčními fázemi, indikací dne a noci, budíku aj.
 
Obecně je doporučováno společností Zenith zkontrolovat a upravit dle potřeby své hodinky každých 3 až 5 let. To zaručí řádný chod hodinek v průběhu času i odolnosti hodinek proti vodě. U hodinek takového rázu jsou servisní kontroly nutností. Včasná a pravidelná údržba hodinek přispěje k zachování výjimečné přesnosti a nadčasové vizuální přitažlivosti. Tak jak vyplývá z analýzy hodinek kvalifikovanými hodináři, jsou standardně prováděny dvě úrovně kontroly , a to částečný nebo kompletní servis.

Zenith utvářel historii hodinářství po celém světě. Veškeré úsilí se rozhodně vyplatilo, neboť vyhrál cenu Grand Prix za měření přesného času na mezinárodních výstavách v Ženevě, Paříži a Barceloně. Elitou se ale staly v roce 1995 nová generace ultra tenkých hodinek, které byly zvoleny za nejlepší mechanický strojek v odborném tisku.
Zenith je synonymem preciznosti švýcarských hodinek a již od samotného počátku nasbíral více než 1500 mezinárodních hodinářských ocenění a pokračuje v produkci proslulých náramkových hodinek.
Vše o hodinkách
Nejprodávanější
Autem k nám
Autorizovaný prodejce
Světové značky

Hodinky

Elegantní hodinky jsou pro muže praktickým šperkem a pro ženu módním doplňkem ukazující čas. Sportovní hodinky jsou pro ženu i pro muže pomocník při různých fyzických aktivitách. Hodinky dnes svůj hlavní účel ukazatele času mnohdy schovávají za design nebo speciální sportovní funkce.

Hodinky pánské

Pánské hodinky jsou prakticky jediným šperkem, který může nosit každý muž. Hodinky vedle zdobícího efektu a prestiže k mužům zkrátka patří - ať už jsou to speciální hodinky na sportování, vodotěsné, unikátní, klasické na denní nošení nebo elegantní modely do společnosti.

Hodinky dámské

Dámské hodinky k ženám vždy neodmyslitelně patřily a působily na jemném zápěstí velice hezky. Nejvíce žen nosí hodinky jako módní doplněk, módní šperk, který individuálně zkrášluje a zdobí nebo doplňuje moderní šperky, což poté působí jako kompletní sada vkusných klenotů.

Hodinky sportovní

Sportovní hodinky jsou skvělým pomocníkem každého aktivního člověka. Nejen, že ukazují spolu s časem např. stopky, ale mohou být osazovány funkcemi typu krokoměr, odpočet, výškoměr, mezičasy, kompas atd. Sportovní hodinky bývají všechny vodotěsné minimálně na koupání.

Hodinářství a Zlatnictví Tovys

Benešova 1
586 01 Jihlava
tel: 565657100
mobil: 725825236
mail: hodinky@tovys.cz

Nejde-li se Vám k nám dovolat, obsluhujeme nebo hovoříme s jinými zákazníky. Prosím, zavolejte později nebo nám napište na mail hodinky@tovys.cz.
Otevírací doba:
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod.
9 - 18 hod
                                           Neděle     Neděle se otevírá pro zákazníky jedoucí si pro zboží dražší 10.000,- kč. Je nutné si domluvit předem, kdy přijedete a v tento čas (od 9 - 18 hod) Vám otevřeme.

Internetové dotazy můžete zasílat kdykoliv.

Jak k nám


Vážený zákazníku, budete-li si chtít pro hodinky zajet k nám na prodejnu, což u drahých prestižních značek je podmínkou, zde Vám v krátkosti píšeme naši polohu. Jste-li z dálky, můžete si spojit výlet do Jihlavy, která leží ve středu republiky prakticky na dálnici, s prohlídkou města, návštěvou krásné zoologické zahrady atd. Naše republika není velká a do Jihlavy je to i z nejvzdálenějších konců naší republiky poměrně blízko.


Vážený zákazníku, 
naše firma odebírá hodinky pouze od oficiálních velkoobchodů dané značky pro Českou Republiku, které určuje přímo výrobce ve Švýcarsku - tímto je dána autorizace pro náš obchod a povolení pro prodej hodinek dané značky. Oficiální velkoobchod pro ČR je veden na oficiálních stránkách každé prstižní značky. Luxusní švýcarské značky mohou prodávat pouze prodejci, kteří mají kamennou prodejnu a interier odpovídá vysokým nárokům pro prodej luxusní značky. Současně je nezbytné mít na prodejně kolekci hodinek dané značky čítající minimálně 40 ks na stojanem dodaných přímo od výrobce. Na hlavních stránkách dané značky najdete nejen velkoobchod pro naší zemi, ale i maloobchodní síť autorizovaných obchodů pro ČR (Store Locator nebo Retailers). Toto je velmi důležité, protože takto si zjistíte autorizovaného prodejce značky a tím máte jistotu, že kupujete originál hodinky s kompletní historií. Současně obdržíte klid v podobě celkového komfortu ze strany našeho obchodu - informace, záruka a pozáruční servis.
Možnosti platby
hotove.png
HOTOVĚ
DOBÍRKOU
DOBÍRKOU
kartou.png
PLATBA KARTOU pouze u přepravy
prevod.png
BANKOVNÍ PŘEVOD
Kontakt
 Tovys Heureka270.png
 Hodinářství a Zlatnictví 
 Tomáš Vyskočil
 Benešova 1, Jihlava
 Husovo nám. 23, Polná
 IČO 61733911
 hodinky@tovys.cz
 tel. 565 657 100
       725 825 236
       728 649 670
Newsletter
© 2011  | Hodinářství Zlatnictví Tovys  |  Benešova 1, 586 01 Jihlava  |  +420 565 657 100  |  hodinky@tovys.cz

Mapa stránek  |  Ochrana osobních údajů  |  Prohlášení o přístupnosti  |  Podmínky užití   |  Obchodní podmínky