U nás máte záruku originálního zboží

Zboží, které nabízíme a prodáváme v našem kamenném a internetovém obchodě je vždy originál. Spolupracujeme výhradně s autorizovanými oficiálními distributory a díky tomu máte jistotu originálu výrobku a zajištěný kompletní záruční a pozáruční komfort.

Hodinky a šperky po záruce servisujeme i u nás na obchodě, jelikož máme hodinářské zázemí a spolupracujeme s autorizovanými servisy pro hodinářské značky. Každé hodinky si jednou za čas vyžádají servis - výměna baterie s přetěsněním, výměna řemínku, výměna sklíčka atd. Tyto všechny dílčí úkony děláme se zárukou na opravu tak, aby jste byl s našimi službami vždy spokojený. U nových hodinek Vám zdarma upravíme náramek na Vaše zápěstí - postačí nám sdělit obvod zápěstí a hodinky Vám budou doručeny přesně na Vaši ruku. A chtěl-li by jste rytinu do víčka hodinek - též není problém. Rytina však nesmí být příliž dlouhá, jelikož na každém víčku jsou již dané gravírované informace a čísla od výrobce.

Provozovatel si vyhrazuje právo na opravu ceny zboží před odesláním zboží, zjistí-li, že bylo zboží nabízeno za chybnou cenu. V takovém případě musí zákazníka o správné ceně informovat a ten musí s úpravou ceny souhlasit. V opačném případě nedojde k uzavření kupní smlouvy a objednávka bude provozovatelem stornována.